Road Sign Kilt Skullkiller Kilt
Skullkiller Kilt to skin społeczności do przedmiotu Road Sign Kilt w grze Rust, autorstwa Horameow 😻. Należy do kolekcji Skullkiller. Do gry trafił 8 września 2022. Ceny na rynku zaczynają się od około $1.48. Szacunkowo w obiegu jest około 15 722 sztuk.
Przedmiot
- Twórca
- Horameow 😻
- Kolekcja
- Skullkiller
- Przedmiot w grze
- roadsign.kilt
- Kolory
- Niebieski, Biały, Czarny
- Dodano
- 8 września 2022
- Szacowana liczba w obiegu
- 15 722
- Miejsce wg wartości
- #29 z 132 skinów Road Sign Kilt
- Cena rynkowa od
- $1.48
- Mediana ceny
- $1.85
- Oferty
- 32
Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.
Gdzie kupić Skullkiller Kilt
Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.
Skullkiller Kilt: podglądy z gry
Statystyki przedmiotu
Warsztat Steam
- Wyświetlenia w warsztacie
- 3203
- Subskrypcje
- 15 471
- Dodania do ulubionych
- 144
- Oceny pozytywne
- 72% z 591 głosów
Aktywność rynkowa
- Najniższa oferta sprzedaży
- $1.84
- Najwyższa oferta kupna
- $1.80
- Oferty sprzedaży
- 27
- Sprzedaże, ostatnie 30 dni
- 224
- Ostatnia transakcja
- $1.83
- Historyczne maksimum
- $4.62
- Historyczne minimum
- $1.01
Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.
Historia w item store
Najczęstsze pytania
- Ile kosztuje Skullkiller Kilt?
- Oferty na Skinport zaczynają się od około $1,48, przy medianie ceny $1,85.
- Jak zdobyć Skullkiller Kilt w Rust?
- To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
- Jak używać Skullkiller Kilt w Rust?
- Nakłada się na przedmiot Road Sign Kilt, którego identyfikator w grze to roadsign.kilt. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
- Ile sztuk Skullkiller Kilt istnieje?
- SCMM szacuje około 15 722 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
- Kiedy Skullkiller Kilt trafił do Rusta?
- Skin został zaakceptowany do gry 8 września 2022. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 28 sierpnia 2022.
- Kto stworzył Skullkiller Kilt?
- Autorem skina jest Horameow 😻, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 26 skinów.
- Do jakiej kolekcji należy Skullkiller Kilt?
- Należy do kolekcji Skullkiller, która ma w katalogu Rusta 14 przedmiotów.
Więcej z kolekcji Skullkiller
Boots
Skullkiller Boots$2.85
Road Sign Gloves
Skullkiller Roadsign Gloves$1.48
Road Sign Jacket
Skullkiller Vest$0.96
Coffee Can Helmet
Skullkiller Helmet$1.06
Pants
Skullkiller Pants$0.78
Hoodie
Skullkiller Hoodie$0.9
Metal Facemask
Skullkiller Facemask$2.18
Metal Chest Plate
Skullkiller Chestplate$1.03
Thompson
Skullkiller Thompson$1.83
Semi-Automatic Rifle
Skullkiller SAR$0.83
Kolekcja Skullkiller liczy 14 przedmiotów
Więcej skinów od Horameow 😻
MP5A4
Vandal MP5$0.73
Garage Door
Atomic Ever After Garage Door$1.32
Boots
Skullkiller Boots$2.85
Garage Door
Aztec Garage Door$0.73
Assault Rifle
Sakura AR$7.56
Garage Door
Frozen Crypt Garage Door$1.2
Semi-Automatic Rifle
NmpLol x Misterarther SAR
Furnace
Frozen Crypt Furnace$1.12
Large Wood Box
Frozen Crypt Storage$2.55
Sheet Metal Door
Frozen Crypt Door$0.97
Więcej skinów: Road Sign Kilt
Road Sign Kilt
Thorned Love Kilt$1.87
Road Sign Kilt
Thundergold Roadsign Kilt$8.09
Road Sign Kilt
Tire Kilt$2
Road Sign Kilt
Toy Kilt$1.88
Road Sign Kilt
Training Kilt$7.22
Road Sign Kilt
Troll Daddy Roadsign Pants$1.85
Road Sign Kilt
Trust in Rust Kilt
Road Sign Kilt
Trust in Rust Roadsign Kilt
Road Sign Kilt
Ultramarine Kilt$2.44
Road Sign Kilt
Utilizer Pants$1.7