Furnace Ocean Castle Furnace
Ocean Castle Furnace to skin społeczności do przedmiotu Furnace w grze Rust, autorstwa IGORR. Do gry trafił 5 sierpnia 2021. Ceny na rynku zaczynają się od około $0.47. Szacunkowo w obiegu jest około 12 918 sztuk.
Przedmiot
- Twórca
- IGORR
- Przedmiot w grze
- furnace
- Kolory
- Żółty, Biały
- Świecenie
- Świeci w ciemności
- Dodano
- 5 sierpnia 2021
- Szacowana liczba w obiegu
- 12 918
- Miejsce wg wartości
- #2 z 158 skinów Furnace
- Cena rynkowa od
- $0.47
- Mediana ceny
- $0.58
- Oferty
- 18
Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.
Gdzie kupić Ocean Castle Furnace
Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.
Ocean Castle Furnace: podglądy z gry
Statystyki przedmiotu
Warsztat Steam
- Wyświetlenia w warsztacie
- 8408
- Subskrypcje
- 12 747
- Dodania do ulubionych
- 215
- Oceny pozytywne
- 70% z 336 głosów
Aktywność rynkowa
- Najniższa oferta sprzedaży
- $0.68
- Najwyższa oferta kupna
- $0.60
- Oferty sprzedaży
- 33
- Sprzedaże, ostatnie 30 dni
- 178
- Ostatnia transakcja
- $0.65
- Historyczne maksimum
- $1.46
- Historyczne minimum
- $0.58
Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.
Historia w item store
Najczęstsze pytania
- Ile kosztuje Ocean Castle Furnace?
- Oferty na Skinport zaczynają się od około $0,47, przy medianie ceny $0,58.
- Jak zdobyć Ocean Castle Furnace w Rust?
- To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
- Jak używać Ocean Castle Furnace w Rust?
- Nakłada się na przedmiot Furnace, którego identyfikator w grze to furnace. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
- Ile sztuk Ocean Castle Furnace istnieje?
- SCMM szacuje około 12 918 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
- Kiedy Ocean Castle Furnace trafił do Rusta?
- Skin został zaakceptowany do gry 5 sierpnia 2021. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 26 lipca 2021.
- Kto stworzył Ocean Castle Furnace?
- Autorem skina jest IGORR, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 21 skinów.
Więcej skinów od IGORR
Spinning Wheel
Dutch Steering Wheel$0.33
Spinning Wheel
Dart Wheel$0.48
Metal Chest Plate
Tiki Chestplate$0.59
Metal Facemask
Tiki Facemask$0.68
Metal Chest Plate
Nuclear Fanatic Chest Plate$0.58
Hoodie
Nuclear Fanatic Hoodie$0.72
Pants
Nuclear Fanatic Pants$0.65
Metal Facemask
Nuclear Fanatic Facemask$0.7
Hammer
PrinceVidz Hammer
Metal Facemask
Killjoys Mask