Large Wood Box Deep Sea Storage
Deep Sea Storage to skin społeczności do przedmiotu Large Wood Box w grze Rust, autorstwa Vitalik. Należy do kolekcji Deep Sea. Do gry trafił 6 czerwca 2019. Ceny na rynku zaczynają się od około $0.56. Szacunkowo w obiegu jest około 4277 sztuk.
Przedmiot
- Twórca
- Vitalik
- Kolekcja
- Deep Sea
- Przedmiot w grze
- box.wooden.large
- Kolory
- Żółty, Biały
- Dodano
- 6 czerwca 2019
- Szacowana liczba w obiegu
- 4277
- Miejsce wg wartości
- #16 z 259 skinów Large Wood Box
- Cena rynkowa od
- $0.56
- Mediana ceny
- $0.71
- Oferty
- 9
Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.
Gdzie kupić Deep Sea Storage
Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.
Deep Sea Storage: podglądy z gry
Statystyki przedmiotu
Warsztat Steam
- Wyświetlenia w warsztacie
- 3678
- Subskrypcje
- 4107
- Dodania do ulubionych
- 178
- Oceny pozytywne
- 78% z 5300 głosów
Aktywność rynkowa
- Najniższa oferta sprzedaży
- $0.67
- Najwyższa oferta kupna
- $0.54
- Oferty sprzedaży
- 31
- Sprzedaże, ostatnie 30 dni
- 70
- Ostatnia transakcja
- $0.66
- Historyczne maksimum
- $73.05
- Historyczne minimum
- $0.48
Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.
Historia w item store
Najczęstsze pytania
- Ile kosztuje Deep Sea Storage?
- Oferty na Skinport zaczynają się od około $0,56, przy medianie ceny $0,71.
- Jak zdobyć Deep Sea Storage w Rust?
- To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
- Jak używać Deep Sea Storage w Rust?
- Nakłada się na przedmiot Large Wood Box, którego identyfikator w grze to box.wooden.large. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
- Ile sztuk Deep Sea Storage istnieje?
- SCMM szacuje około 4277 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
- Kiedy Deep Sea Storage trafił do Rusta?
- Skin został zaakceptowany do gry 6 czerwca 2019. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 27 maja 2019.
- Kto stworzył Deep Sea Storage?
- Autorem skina jest Vitalik, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 90 skinów.
- Do jakiej kolekcji należy Deep Sea Storage?
- Należy do kolekcji Deep Sea, która ma w katalogu Rusta 14 przedmiotów.
Więcej z kolekcji Deep Sea
Bucket Helmet
Deep Sea Bucket Helmet$7.05
Snow Jacket
Deep Sea Captain Jacket$0.63
Rocket Launcher
Deep Sea Rocket Launcher$0.7
Fridge
Deep Sea Fridge$0.74
Locker
Deep Sea Locker$0.54
Semi-Automatic Rifle
Deep Sea SAR$0.72
Salvaged Sword
Deep Sea Sword$0.6
Sheet Metal Double Door
Deep Sea Double Door$1.57
Pickaxe
Deep Sea Pick Axe$0.6
Hatchet
Deep Sea Hatchet$0.71
Kolekcja Deep Sea liczy 14 przedmiotów
Więcej skinów od Vitalik
Fridge
Scientific Meat Fridge$3.42
Metal Chest Plate
Blacksmith's Chest Plate$0.59
Metal Facemask
Blacksmith's Facemask$0.78
Furnace
Dracula Furnace$0.66
Sheet Metal Double Door
Deep Sea Double Door$1.57
Rocket Launcher
Antique Rocket Launcher$1.76
Pickaxe
Blacksmith's Pick Axe$1.42
Hatchet
Blacksmith's Hatchet$0.99
Large Wood Box
Scientific Scrap Storage$2.93
Large Wood Box
Scientific Charcoal Storage$2.15
Więcej skinów: Large Wood Box
Large Wood Box
Pirate Large Box$1.16
Large Wood Box
Porcelain Large Wood Box$1.61
Large Wood Box
Punkjack Large Wood Box$1.9
Large Wood Box
Ragnarok Trunk$0.45
Large Wood Box
Railway Box$0.44
Large Wood Box
Rainjoy Large Wood Box$1.03
Large Wood Box
Ramen Large Wood Box$1.41
Large Wood Box
Rat Chest$0.44
Large Wood Box
Recyclables Box$1.58
Large Wood Box
Recycler Box$0.54