Road Sign Jacket Chocolate Easter Vest
Chocolate Easter Vest to skin społeczności do przedmiotu Road Sign Jacket w grze Rust, autorstwa 🐘pretx. Należy do kolekcji Chocolate Easter. Do gry trafił 14 kwietnia 2022. Ceny na rynku zaczynają się od około $0.52. Szacunkowo w obiegu jest około 10 964 sztuk.
Przedmiot
- Twórca
- 🐘pretx
- Kolekcja
- Chocolate Easter
- Przedmiot w grze
- roadsign.jacket
- Kolory
- Pomarańczowy, Biały
- Dodano
- 14 kwietnia 2022
- Szacowana liczba w obiegu
- 10 964
- Cena rynkowa od
- $0.52
- Mediana ceny
- $0.56
- Oferty
- 12
Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.
Gdzie kupić Chocolate Easter Vest
Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.
Chocolate Easter Vest: podglądy z gry
Statystyki przedmiotu
Warsztat Steam
- Wyświetlenia w warsztacie
- 2443
- Subskrypcje
- 10 689
- Dodania do ulubionych
- 90
- Oceny pozytywne
- 69% z 75 głosów
Aktywność rynkowa
- Najniższa oferta sprzedaży
- $0.63
- Najwyższa oferta kupna
- $0.55
- Oferty sprzedaży
- 15
- Sprzedaże, ostatnie 30 dni
- 107
- Ostatnia transakcja
- $0.64
- Historyczne maksimum
- $1.22
- Historyczne minimum
- $0.23
Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.
Historia w item store
Najczęstsze pytania
- Ile kosztuje Chocolate Easter Vest?
- Oferty na Skinport zaczynają się od około $0,52, przy medianie ceny $0,56.
- Jak zdobyć Chocolate Easter Vest w Rust?
- To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
- Jak używać Chocolate Easter Vest w Rust?
- Nakłada się na przedmiot Road Sign Jacket, którego identyfikator w grze to roadsign.jacket. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
- Ile sztuk Chocolate Easter Vest istnieje?
- SCMM szacuje około 10 964 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
- Kiedy Chocolate Easter Vest trafił do Rusta?
- Skin został zaakceptowany do gry 14 kwietnia 2022. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 4 kwietnia 2022.
- Kto stworzył Chocolate Easter Vest?
- Autorem skina jest 🐘pretx, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 11 skinów.
- Do jakiej kolekcji należy Chocolate Easter Vest?
- Należy do kolekcji Chocolate Easter, która ma w katalogu Rusta 6 przedmiotów.
Więcej z kolekcji Chocolate Easter
Więcej skinów od 🐘pretx
Combat Knife
Natural Ruby Knife$0.97
Hammer
Natural Ruby Hammer$1.36
HMLMG
ElvenMade HMLMG$0.64
Wood Storage Box
Sinister Small Box$1.25
Wood Storage Box
Work Crate$2.6
Large Backpack
Large Hazmat Backpack$0.56
Pants
Easter Pants$0.43
Hoodie
Easter Hoodie$0.43
Road Sign Gloves
Easter Roadsign Gloves$0.7
Coffee Can Helmet
Chocolate Easter Helmet$0.52
Więcej skinów: Road Sign Jacket
Road Sign Jacket
Bombing Roadsign Vest$0.7
Road Sign Jacket
Bombshell Vest$2.28
Road Sign Jacket
British Sign Vest$0.74
Road Sign Jacket
Cardboard Vest$4.32
Road Sign Jacket
Cargo Heli Vest$0.72
Road Sign Jacket
Caution Vest
Road Sign Jacket
Cel Vest$0.79
Road Sign Jacket
Centurion Vest$0.81
Road Sign Jacket
Chameleon Roadsign Vest$1.3
Road Sign Jacket
Chaos Armored Vest$1.32