Przejdź do treści
Royal SAR

Semi-Automatic Rifle Royal SAR

Royal SAR to skin społeczności do przedmiotu Semi-Automatic Rifle w grze Rust, autorstwa MDE. Do gry trafił 5 września 2018. Ceny na rynku zaczynają się od około $0.66. Szacunkowo w obiegu jest około 1898 sztuk.

Twórca
MDE
Przedmiot w grze
rifle.semiauto
Kolory
Czerwony, Biały
Dodano
5 września 2018
Szacowana liczba w obiegu
1898
Miejsce wg wartości
#24 z 162 skinów Semi-Automatic Rifle
Cena rynkowa od
$0.66
Mediana ceny
$0.73
Oferty
9

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Royal SAR

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Royal SAR: podglądy z gry

  • Royal SAR preview 1
  • Royal SAR preview 2
  • Royal SAR preview 3
  • Royal SAR preview 4
  • Royal SAR preview 5
  • Royal SAR preview 6

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
16 620
Subskrypcje
1855
Dodania do ulubionych
159
Oceny pozytywne
83% z 9345 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$0.91
Najwyższa oferta kupna
$0.68
Oferty sprzedaży
14
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
14
Ostatnia transakcja
$0.74
Historyczne maksimum
$10.25
Historyczne minimum
$0.51

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Royal SAR?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $0,66, przy medianie ceny $0,73.
Jak zdobyć Royal SAR w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Royal SAR w Rust?
Nakłada się na przedmiot Semi-Automatic Rifle, którego identyfikator w grze to rifle.semiauto. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Royal SAR istnieje?
SCMM szacuje około 1898 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Royal SAR trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 5 września 2018. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 21 lipca 2018.
Kto stworzył Royal SAR?
Autorem skina jest MDE, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 107 skinów.

Więcej skinów od MDE

Więcej skinów: Semi-Automatic Rifle

Zobacz wszystkie skiny Semi-Automatic Rifle (182)→