Przejdź do treści
Iron Wolf SAR

Semi-Automatic Rifle Iron Wolf SAR

Iron Wolf SAR to skin społeczności do przedmiotu Semi-Automatic Rifle w grze Rust, autorstwa anathenn. Do gry trafił 14 lipca 2022. Ceny na rynku zaczynają się od około $0.67. Szacunkowo w obiegu jest około 12 910 sztuk.

Twórca
anathenn
Przedmiot w grze
rifle.semiauto
Kolory
Niebieski, Biały
Dodano
14 lipca 2022
Szacowana liczba w obiegu
12 910
Miejsce wg wartości
#91 z 162 skinów Semi-Automatic Rifle
Cena rynkowa od
$0.67
Mediana ceny
$0.86
Oferty
25

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Iron Wolf SAR

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Iron Wolf SAR: podglądy z gry

  • Iron Wolf SAR preview 1
  • Iron Wolf SAR preview 2
  • Iron Wolf SAR preview 3
  • Iron Wolf SAR preview 4
  • Iron Wolf SAR preview 5
  • Iron Wolf SAR preview 6

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
14 434
Subskrypcje
12 791
Dodania do ulubionych
243
Oceny pozytywne
72% z 174 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$1.16
Najwyższa oferta kupna
$0.90
Oferty sprzedaży
9
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
113
Ostatnia transakcja
$1.18
Historyczne maksimum
$2.56
Historyczne minimum
$0.57

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Iron Wolf SAR?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $0,67, przy medianie ceny $0,86.
Jak zdobyć Iron Wolf SAR w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Iron Wolf SAR w Rust?
Nakłada się na przedmiot Semi-Automatic Rifle, którego identyfikator w grze to rifle.semiauto. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Iron Wolf SAR istnieje?
SCMM szacuje około 12 910 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Iron Wolf SAR trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 14 lipca 2022. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 4 lipca 2022.
Kto stworzył Iron Wolf SAR?
Autorem skina jest anathenn, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 42 skinów.

Więcej skinów od anathenn

Więcej skinów: Semi-Automatic Rifle

Zobacz wszystkie skiny Semi-Automatic Rifle (182)→