Przejdź do treści
Nuke Bag

Sleeping Bag Nuke Bag

Nuke Bag to skin społeczności do przedmiotu Sleeping Bag w grze Rust, autorstwa badtRIP ☣. Do gry trafił 19 stycznia 2018. Ceny na rynku zaczynają się od około $0.76. Szacunkowo w obiegu jest około 3865 sztuk.

Przedmiot
Twórca
badtRIP ☣
Przedmiot w grze
sleepingbag
Kolory
Pomarańczowy, Biały, Szary
Dodano
19 stycznia 2018
Szacowana liczba w obiegu
3865
Miejsce wg wartości
#3 z 109 skinów Sleeping Bag
Cena rynkowa od
$0.76
Mediana ceny
$1
Oferty
18

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Nuke Bag

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Nuke Bag: podglądy z gry

  • Nuke Bag preview 1
  • Nuke Bag preview 2
  • Nuke Bag preview 3
  • Nuke Bag preview 4
  • Nuke Bag preview 5
  • Nuke Bag preview 6

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
4013
Subskrypcje
3757
Dodania do ulubionych
183
Oceny pozytywne
79% z 14 516 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$0.96
Najwyższa oferta kupna
$0.89
Oferty sprzedaży
20
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
119
Ostatnia transakcja
$0.93
Historyczne maksimum
$7.93
Historyczne minimum
$0.64

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Nuke Bag?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $0,76, przy medianie ceny $1.
Jak zdobyć Nuke Bag w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Nuke Bag w Rust?
Nakłada się na przedmiot Sleeping Bag, którego identyfikator w grze to sleepingbag. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Nuke Bag istnieje?
SCMM szacuje około 3865 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Nuke Bag trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 19 stycznia 2018. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 14 stycznia 2018.
Kto stworzył Nuke Bag?
Autorem skina jest badtRIP ☣, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 351 skinów.

Więcej skinów od badtRIP ☣

Więcej skinów: Sleeping Bag

Zobacz wszystkie skiny Sleeping Bag (127)→