Przejdź do treści
Curse of the Drowned Treasure Bag

Sleeping Bag Curse of the Drowned Treasure Bag

Curse of the Drowned Treasure Bag to skin społeczności do przedmiotu Sleeping Bag w grze Rust, autorstwa ZINK. Należy do kolekcji Curse the Drowned Treasure. Do gry trafił 19 marca 2026. Ceny na rynku zaczynają się od około $1.35. Szacunkowo w obiegu jest około 10 850 sztuk.

Przedmiot
Twórca
ZINK
Kolekcja
Curse the Drowned Treasure
Przedmiot w grze
sleepingbag
Kolory
Zielony, Czarny, Biały
Świecenie
Świeci w ciemności
Dodano
19 marca 2026
Szacowana liczba w obiegu
10 850
Miejsce wg wartości
#44 z 109 skinów Sleeping Bag
Cena rynkowa od
$1.35
Mediana ceny
$1.43
Oferty
13

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Curse of the Drowned Treasure Bag

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Curse of the Drowned Treasure Bag: podglądy z gry

  • Curse of the Drowned Treasure Bag preview 1
  • Curse of the Drowned Treasure Bag preview 2
  • Curse of the Drowned Treasure Bag preview 3
  • Curse of the Drowned Treasure Bag preview 4
  • Curse of the Drowned Treasure Bag preview 5
  • Curse of the Drowned Treasure Bag preview 6

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
1068
Subskrypcje
10 692
Dodania do ulubionych
45
Oceny pozytywne
62% z 160 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$1.58
Najwyższa oferta kupna
$1.34
Oferty sprzedaży
41
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
240
Ostatnia transakcja
$1.61

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Curse of the Drowned Treasure Bag?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $1,35, przy medianie ceny $1,43.
Jak zdobyć Curse of the Drowned Treasure Bag w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Curse of the Drowned Treasure Bag w Rust?
Nakłada się na przedmiot Sleeping Bag, którego identyfikator w grze to sleepingbag. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Curse of the Drowned Treasure Bag istnieje?
SCMM szacuje około 10 850 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Curse of the Drowned Treasure Bag trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 19 marca 2026. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 9 marca 2026.
Kto stworzył Curse of the Drowned Treasure Bag?
Autorem skina jest ZINK, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 68 skinów.
Do jakiej kolekcji należy Curse of the Drowned Treasure Bag?
Należy do kolekcji Curse the Drowned Treasure, która ma w katalogu Rusta 2 przedmioty.

Więcej z kolekcji Curse the Drowned Treasure

Więcej skinów od ZINK

Więcej skinów: Sleeping Bag

Zobacz wszystkie skiny Sleeping Bag (127)→