Przejdź do treści
Mr. Gingerbread Hoodie

Hoodie Mr. Gingerbread Hoodie

Mr. Gingerbread Hoodie to skin społeczności do przedmiotu Hoodie w grze Rust, autorstwa Milho Frito ッ. Należy do kolekcji Gingerbread. Do gry trafił 15 grudnia 2022. Ceny na rynku zaczynają się od około $0.53. Szacunkowo w obiegu jest około 14 950 sztuk.

Przedmiot
Twórca
Milho Frito ッ
Kolekcja
Gingerbread
Przedmiot w grze
hoodie
Kolory
Czerwony, Biały
Dodano
15 grudnia 2022
Szacowana liczba w obiegu
14 950
Miejsce wg wartości
#10 z 179 skinów Hoodie
Cena rynkowa od
$0.53
Mediana ceny
$0.86
Oferty
17

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Mr. Gingerbread Hoodie

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Mr. Gingerbread Hoodie: podglądy z gry

  • Mr. Gingerbread Hoodie preview 1
  • Mr. Gingerbread Hoodie preview 2
  • Mr. Gingerbread Hoodie preview 3
  • Mr. Gingerbread Hoodie preview 4
  • Mr. Gingerbread Hoodie preview 5
  • Mr. Gingerbread Hoodie preview 6

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
4714
Subskrypcje
14 539
Dodania do ulubionych
150
Oceny pozytywne
69% z 191 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$0.75
Najwyższa oferta kupna
$0.62
Oferty sprzedaży
22
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
95
Ostatnia transakcja
$0.70
Historyczne maksimum
$1.86
Historyczne minimum
$0.30

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Mr. Gingerbread Hoodie?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $0,53, przy medianie ceny $0,86.
Jak zdobyć Mr. Gingerbread Hoodie w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Mr. Gingerbread Hoodie w Rust?
Nakłada się na przedmiot Hoodie, którego identyfikator w grze to hoodie. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Mr. Gingerbread Hoodie istnieje?
SCMM szacuje około 14 950 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Mr. Gingerbread Hoodie trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 15 grudnia 2022. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 9 grudnia 2022.
Kto stworzył Mr. Gingerbread Hoodie?
Autorem skina jest Milho Frito ッ, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 230 skinów.
Do jakiej kolekcji należy Mr. Gingerbread Hoodie?
Należy do kolekcji Gingerbread, która ma w katalogu Rusta 20 przedmiotów.

Więcej z kolekcji Gingerbread

Kolekcja Gingerbread liczy 20 przedmiotów

Więcej skinów od Milho Frito ッ

Więcej skinów: Hoodie

Zobacz wszystkie skiny Hoodie (224)→