Przejdź do treści
Gingerbread Jackhammer

Jackhammer Gingerbread Jackhammer

Gingerbread Jackhammer to skin społeczności do przedmiotu Jackhammer w grze Rust, autorstwa algo🍌. Należy do kolekcji Gingerbread. Do gry trafił 12 grudnia 2024. Ceny na rynku zaczynają się od około $0.67. Szacunkowo w obiegu jest około 16 420 sztuk.

Przedmiot
Twórca
algo🍌
Kolekcja
Gingerbread
Przedmiot w grze
jackhammer
Kolory
Czerwony, Biały
Dodano
12 grudnia 2024
Szacowana liczba w obiegu
16 420
Miejsce wg wartości
#1 z 19 skinów Jackhammer
Cena rynkowa od
$0.67
Mediana ceny
$0.79
Oferty
46

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Gingerbread Jackhammer

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Gingerbread Jackhammer: podglądy z gry

  • Gingerbread Jackhammer preview 1
  • Gingerbread Jackhammer preview 2
  • Gingerbread Jackhammer preview 3
  • Gingerbread Jackhammer preview 4
  • Gingerbread Jackhammer preview 5
  • Gingerbread Jackhammer preview 6

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
1879
Subskrypcje
16 170
Dodania do ulubionych
58
Oceny pozytywne
68% z 105 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$1.13
Najwyższa oferta kupna
$0.93
Oferty sprzedaży
20
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
227
Ostatnia transakcja
$1.12

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Gingerbread Jackhammer?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $0,67, przy medianie ceny $0,79.
Jak zdobyć Gingerbread Jackhammer w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Gingerbread Jackhammer w Rust?
Nakłada się na przedmiot Jackhammer, którego identyfikator w grze to jackhammer. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Gingerbread Jackhammer istnieje?
SCMM szacuje około 16 420 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Gingerbread Jackhammer trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 12 grudnia 2024. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 5 grudnia 2024.
Kto stworzył Gingerbread Jackhammer?
Autorem skina jest algo🍌, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 27 skinów.
Do jakiej kolekcji należy Gingerbread Jackhammer?
Należy do kolekcji Gingerbread, która ma w katalogu Rusta 20 przedmiotów.

Więcej z kolekcji Gingerbread

Kolekcja Gingerbread liczy 20 przedmiotów

Więcej skinów od algo🍌

Więcej skinów: Jackhammer

Zobacz wszystkie skiny Jackhammer (25)→