Boots Heavy Knight Boots
Heavy Knight Boots to skin społeczności do przedmiotu Boots w grze Rust, autorstwa MΰŁŦî人ẪŗĥαŤ Boris. Należy do kolekcji Heavy Knight. Do gry trafił 5 września 2024. Ceny na rynku zaczynają się od około $1.04. Szacunkowo w obiegu jest około 16 684 sztuk.
Przedmiot
- Twórca
- MΰŁŦî人ẪŗĥαŤ Boris
- Kolekcja
- Heavy Knight
- Przedmiot w grze
- shoes.boots
- Kolory
- Szary, Biały, Czarny
- Dodano
- 5 września 2024
- Szacowana liczba w obiegu
- 16 684
- Miejsce wg wartości
- #40 z 96 skinów Boots
- Cena rynkowa od
- $1.04
- Mediana ceny
- $1.1
- Oferty
- 23
Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.
Gdzie kupić Heavy Knight Boots
Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.
Heavy Knight Boots: podglądy z gry
Statystyki przedmiotu
Warsztat Steam
- Wyświetlenia w warsztacie
- 1561
- Subskrypcje
- 16 514
- Dodania do ulubionych
- 62
- Oceny pozytywne
- 69% z 462 głosów
Aktywność rynkowa
- Najniższa oferta sprzedaży
- $1.31
- Najwyższa oferta kupna
- $1.09
- Oferty sprzedaży
- 36
- Sprzedaże, ostatnie 30 dni
- 163
- Ostatnia transakcja
- $1.07
Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.
Historia w item store
Najczęstsze pytania
- Ile kosztuje Heavy Knight Boots?
- Oferty na Skinport zaczynają się od około $1,04, przy medianie ceny $1,1.
- Jak zdobyć Heavy Knight Boots w Rust?
- To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
- Jak używać Heavy Knight Boots w Rust?
- Nakłada się na przedmiot Boots, którego identyfikator w grze to shoes.boots. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
- Ile sztuk Heavy Knight Boots istnieje?
- SCMM szacuje około 16 684 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
- Kiedy Heavy Knight Boots trafił do Rusta?
- Skin został zaakceptowany do gry 5 września 2024. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 27 sierpnia 2024.
- Kto stworzył Heavy Knight Boots?
- Autorem skina jest MΰŁŦî人ẪŗĥαŤ Boris, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 37 skinów.
- Do jakiej kolekcji należy Heavy Knight Boots?
- Należy do kolekcji Heavy Knight, która ma w katalogu Rusta 8 przedmiotów.
Więcej z kolekcji Heavy Knight
Więcej skinów od MΰŁŦî人ẪŗĥαŤ Boris
Hoodie
Barbarian Hoodie$1.1
Pants
Barbarian Pants$1.07
Jacket
Barbarian Jacket$0.96
Crossbow
Heavy Knight Crossbow$0.68
Hoodie
Dragon's Fury Hoodie$1.05
Pants
Dragon's Fury Pants$0.78
Road Sign Gloves
Heavy Knight Roadsign Gloves$1.31
Metal Chest Plate
Heavy Knight Chest Plate$0.94
Metal Facemask
Heavy Knight Facemask$1.54
Pants
Heavy Knight Pants$2.98