Przejdź do treści
Damascus Vest

Road Sign Jacket Damascus Vest

Damascus Vest to skin społeczności do przedmiotu Road Sign Jacket w grze Rust, autorstwa MΰŁŦî人ẪŗĥαŤ Boris. Należy do kolekcji Damascus. Do gry trafił 22 lutego 2024. Ceny na rynku zaczynają się od około $1.19. Szacunkowo w obiegu jest około 19 772 sztuk.

Twórca
MΰŁŦî人ẪŗĥαŤ Boris
Kolekcja
Damascus
Przedmiot w grze
roadsign.jacket
Kolory
Szary, Biały, Czarny
Dodano
22 lutego 2024
Szacowana liczba w obiegu
19 772
Miejsce wg wartości
#62 z 128 skinów Road Sign Jacket
Cena rynkowa od
$1.19
Mediana ceny
$1.33
Oferty
24

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Damascus Vest

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Damascus Vest: podglądy z gry

  • Damascus Vest preview 1
  • Damascus Vest preview 2
  • Damascus Vest preview 3
  • Damascus Vest preview 4

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
3938
Subskrypcje
19 640
Dodania do ulubionych
81
Oceny pozytywne
56% z 70 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$1.68
Najwyższa oferta kupna
$1.48
Oferty sprzedaży
17
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
305
Ostatnia transakcja
$1.67

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Damascus Vest?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $1,19, przy medianie ceny $1,33.
Jak zdobyć Damascus Vest w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Damascus Vest w Rust?
Nakłada się na przedmiot Road Sign Jacket, którego identyfikator w grze to roadsign.jacket. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Damascus Vest istnieje?
SCMM szacuje około 19 772 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Damascus Vest trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 22 lutego 2024. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 13 lutego 2024.
Kto stworzył Damascus Vest?
Autorem skina jest MΰŁŦî人ẪŗĥαŤ Boris, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 37 skinów.
Do jakiej kolekcji należy Damascus Vest?
Należy do kolekcji Damascus, która ma w katalogu Rusta 10 przedmiotów.

Więcej z kolekcji Damascus

Więcej skinów od MΰŁŦî人ẪŗĥαŤ Boris

Więcej skinów: Road Sign Jacket

Zobacz wszystkie skiny Road Sign Jacket (130)→