Przejdź do treści
Beauty Industry Locker

Locker Beauty Industry Locker

Beauty Industry Locker to skin społeczności do przedmiotu Locker w grze Rust, autorstwa 🔥Creatorius🔥. Należy do kolekcji Beauty Industry. Do gry trafił 20 marca 2025. Ceny na rynku zaczynają się od około $2.75. Szacunkowo w obiegu jest około 18 789 sztuk.

Przedmiot
Twórca
🔥Creatorius🔥
Kolekcja
Beauty Industry
Przedmiot w grze
locker
Kolory
Niebieski, Biały
Świecenie
Świeci w ciemności
Dodano
20 marca 2025
Szacowana liczba w obiegu
18 789
Miejsce wg wartości
#33 z 39 skinów Locker
Cena rynkowa od
$2.75
Mediana ceny
$3.34
Oferty
37

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Beauty Industry Locker

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Beauty Industry Locker: podglądy z gry

  • Beauty Industry Locker preview 1
  • Beauty Industry Locker preview 2
  • Beauty Industry Locker preview 3
  • Beauty Industry Locker preview 4
  • Beauty Industry Locker preview 5
  • Beauty Industry Locker preview 6

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
3264
Subskrypcje
18 487
Dodania do ulubionych
115
Oceny pozytywne
68% z 418 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$4.12
Najwyższa oferta kupna
$3.38
Oferty sprzedaży
40
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
226
Ostatnia transakcja
$4.10

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Beauty Industry Locker?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $2,75, przy medianie ceny $3,34.
Jak zdobyć Beauty Industry Locker w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Beauty Industry Locker w Rust?
Nakłada się na przedmiot Locker, którego identyfikator w grze to locker. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Beauty Industry Locker istnieje?
SCMM szacuje około 18 789 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Beauty Industry Locker trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 20 marca 2025. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 11 stycznia 2025.
Kto stworzył Beauty Industry Locker?
Autorem skina jest 🔥Creatorius🔥, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 1 skin.
Do jakiej kolekcji należy Beauty Industry Locker?
Należy do kolekcji Beauty Industry, która ma w katalogu Rusta 2 przedmioty.

Więcej z kolekcji Beauty Industry

Więcej skinów od 🔥Creatorius🔥

Więcej skinów: Locker

Zobacz wszystkie skiny Locker (52)→