Przejdź do treści
Sven Locker

Locker Sven Locker

Sven Locker to skin społeczności do przedmiotu Locker w grze Rust, autorstwa Sven. Należy do kolekcji Twitch Drops Round 14. Do gry trafił 3 lutego 2022. Nie da się nim handlować na rynku Steam, więc zdobędziesz go tylko z item store. Szacunkowo w obiegu jest około 20 796 sztuk.

Przedmiot
Twórca
Sven
Kolekcja
Twitch Drops Round 14
Przedmiot w grze
locker
Kolory
Żółty, Czarny, Biały
Świecenie
Świeci w ciemności
Dodano
3 lutego 2022
Szacowana liczba w obiegu
20 796

Nie da się nim handlować na rynku Steam. Zdobędziesz go tylko wtedy, gdy trafi do item store.

Gdzie kupić Sven Locker

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Sven Locker: podglądy z gry

  • Sven Locker preview 1
  • Sven Locker preview 2
  • Sven Locker preview 3
  • Sven Locker preview 4
  • Sven Locker preview 5
  • Sven Locker preview 6

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
16 201
Dodania do ulubionych
82
Oceny pozytywne
74% z 452 głosów

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Sven Locker?
Tym przedmiotem nie da się handlować na rynku Steam, więc nie ma ceny rynkowej. Jest dostępny tylko wtedy, gdy pojawi się w item store.
Jak zdobyć Sven Locker w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Sven Locker w Rust?
Nakłada się na przedmiot Locker, którego identyfikator w grze to locker. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Sven Locker istnieje?
SCMM szacuje około 20 796 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Sven Locker trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 3 lutego 2022. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 16 listopada 2021.
Kto stworzył Sven Locker?
Autorem skina jest Sven, twórca z warsztatu Steam.
Do jakiej kolekcji należy Sven Locker?
Należy do kolekcji Twitch Drops Round 14, która ma w katalogu Rusta 9 przedmiotów.

Więcej z kolekcji Twitch Drops Round 14

Więcej skinów: Locker

Zobacz wszystkie skiny Locker (52)→