Przejdź do treści
Warboy Sleeping Bag

Sleeping Bag Warboy Sleeping Bag

Warboy Sleeping Bag to skin społeczności do przedmiotu Sleeping Bag w grze Rust, autorstwa Odissey. Do gry trafił 7 listopada 2019. Ceny na rynku zaczynają się od około $2.21. Szacunkowo w obiegu jest około 7984 sztuk.

Przedmiot
Twórca
Odissey
Przedmiot w grze
sleepingbag
Kolory
Czerwony, Biały
Dodano
7 listopada 2019
Szacowana liczba w obiegu
7984
Miejsce wg wartości
#82 z 109 skinów Sleeping Bag
Cena rynkowa od
$2.21
Mediana ceny
$2.35
Oferty
13

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Warboy Sleeping Bag

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Warboy Sleeping Bag: podglądy z gry

  • Warboy Sleeping Bag preview 1
  • Warboy Sleeping Bag preview 2
  • Warboy Sleeping Bag preview 3
  • Warboy Sleeping Bag preview 4
  • Warboy Sleeping Bag preview 5
  • Warboy Sleeping Bag preview 6

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
4816
Subskrypcje
7873
Dodania do ulubionych
260
Oceny pozytywne
75% z 431 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$2.89
Najwyższa oferta kupna
$2.47
Oferty sprzedaży
23
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
89
Ostatnia transakcja
$2.92
Historyczne maksimum
$7.55
Historyczne minimum
$0.75

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Warboy Sleeping Bag?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $2,21, przy medianie ceny $2,35.
Jak zdobyć Warboy Sleeping Bag w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Warboy Sleeping Bag w Rust?
Nakłada się na przedmiot Sleeping Bag, którego identyfikator w grze to sleepingbag. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Warboy Sleeping Bag istnieje?
SCMM szacuje około 7984 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Warboy Sleeping Bag trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 7 listopada 2019. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 3 listopada 2019.
Kto stworzył Warboy Sleeping Bag?
Autorem skina jest Odissey, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 72 skinów.

Więcej skinów od Odissey

Więcej skinów: Sleeping Bag

Zobacz wszystkie skiny Sleeping Bag (127)→