Przejdź do treści
Ultramarine Chestplate

Metal Chest Plate Ultramarine Chestplate

Ultramarine Chestplate to skin społeczności do przedmiotu Metal Chest Plate w grze Rust, autorstwa Giba. Należy do kolekcji Ultramarine. Do gry trafił 14 listopada 2024. Ceny na rynku zaczynają się od około $3.87. Szacunkowo w obiegu jest około 10 815 sztuk.

Twórca
Giba
Kolekcja
Ultramarine
Przedmiot w grze
metal.plate.torso
Kolory
Niebieski, Biały, Czarny
Dodano
14 listopada 2024
Szacowana liczba w obiegu
10 815
Miejsce wg wartości
#132 z 152 skinów Metal Chest Plate
Cena rynkowa od
$3.87
Mediana ceny
$4.61
Oferty
13

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Ultramarine Chestplate

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Ultramarine Chestplate: podglądy z gry

  • Ultramarine Chestplate preview 1
  • Ultramarine Chestplate preview 2
  • Ultramarine Chestplate preview 3
  • Ultramarine Chestplate preview 4
  • Ultramarine Chestplate preview 5
  • Ultramarine Chestplate preview 6

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
2573
Subskrypcje
10 684
Dodania do ulubionych
98
Oceny pozytywne
66% z 160 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$6.67
Najwyższa oferta kupna
$5.48
Oferty sprzedaży
16
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
131
Ostatnia transakcja
$6.71

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Ultramarine Chestplate?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $3,87, przy medianie ceny $4,61.
Jak zdobyć Ultramarine Chestplate w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Ultramarine Chestplate w Rust?
Nakłada się na przedmiot Metal Chest Plate, którego identyfikator w grze to metal.plate.torso. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Ultramarine Chestplate istnieje?
SCMM szacuje około 10 815 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Ultramarine Chestplate trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 14 listopada 2024. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 28 października 2024.
Kto stworzył Ultramarine Chestplate?
Autorem skina jest Giba, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 25 skinów.
Do jakiej kolekcji należy Ultramarine Chestplate?
Należy do kolekcji Ultramarine, która ma w katalogu Rusta 19 przedmiotów.

Więcej z kolekcji Ultramarine

Kolekcja Ultramarine liczy 19 przedmiotów

Więcej skinów od Giba

Więcej skinów: Metal Chest Plate

Zobacz wszystkie skiny Metal Chest Plate (165)→