Przejdź do treści
Toxic Flame Revolver

Revolver Toxic Flame Revolver

Toxic Flame Revolver to skin społeczności do przedmiotu Revolver w grze Rust, autorstwa UAD6. Do gry trafił 12 sierpnia 2021. Ceny na rynku zaczynają się od około $2.62. Szacunkowo w obiegu jest około 15 002 sztuk.

Przedmiot
Twórca
UAD6
Przedmiot w grze
pistol.revolver
Kolory
Zielony, Biały, Szary
Dodano
12 sierpnia 2021
Szacowana liczba w obiegu
15 002
Miejsce wg wartości
#14 z 55 skinów Revolver
Cena rynkowa od
$2.62
Mediana ceny
$2.85
Oferty
24

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Toxic Flame Revolver

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Toxic Flame Revolver: podglądy z gry

  • Toxic Flame Revolver preview 1
  • Toxic Flame Revolver preview 2
  • Toxic Flame Revolver preview 3
  • Toxic Flame Revolver preview 4
  • Toxic Flame Revolver preview 5

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
11 465
Subskrypcje
14 811
Dodania do ulubionych
159
Oceny pozytywne
70% z 248 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$3.66
Najwyższa oferta kupna
$3.10
Oferty sprzedaży
21
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
244
Ostatnia transakcja
$3.17
Historyczne maksimum
$5.55
Historyczne minimum
$0.85

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Toxic Flame Revolver?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $2,62, przy medianie ceny $2,85.
Jak zdobyć Toxic Flame Revolver w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Toxic Flame Revolver w Rust?
Nakłada się na przedmiot Revolver, którego identyfikator w grze to pistol.revolver. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Toxic Flame Revolver istnieje?
SCMM szacuje około 15 002 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Toxic Flame Revolver trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 12 sierpnia 2021. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 8 sierpnia 2021.
Kto stworzył Toxic Flame Revolver?
Autorem skina jest UAD6, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 24 skinów.

Więcej skinów od UAD6

Więcej skinów: Revolver

Zobacz wszystkie skiny Revolver (56)→