Przejdź do treści
Throat Rock

Rock Throat Rock

Throat Rock to skin społeczności do przedmiotu Rock w grze Rust, autorstwa Diva Dan. Należy do kolekcji Twitch Drops Round 33. Do gry trafił 2 sierpnia 2024. Nie da się nim handlować na rynku Steam, więc zdobędziesz go tylko z item store. Szacunkowo w obiegu jest około 11 429 sztuk.

Przedmiot
Twórca
Diva Dan
Kolekcja
Twitch Drops Round 33
Przedmiot w grze
rock
Kolory
Niebieski, Biały, Szary
Świecenie
Świeci w ciemności
Dodano
2 sierpnia 2024
Szacowana liczba w obiegu
11 429

Nie da się nim handlować na rynku Steam. Zdobędziesz go tylko wtedy, gdy trafi do item store.

Gdzie kupić Throat Rock

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Throat Rock: podglądy z gry

  • Throat Rock preview 1
  • Throat Rock preview 2
  • Throat Rock preview 3
  • Throat Rock preview 4
  • Throat Rock preview 5
  • Throat Rock preview 6

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
10 956
Dodania do ulubionych
123
Oceny pozytywne
68% z 1782 głosów

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Throat Rock?
Tym przedmiotem nie da się handlować na rynku Steam, więc nie ma ceny rynkowej. Jest dostępny tylko wtedy, gdy pojawi się w item store.
Jak zdobyć Throat Rock w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Throat Rock w Rust?
Nakłada się na przedmiot Rock, którego identyfikator w grze to rock. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Throat Rock istnieje?
SCMM szacuje około 11 429 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Throat Rock trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 2 sierpnia 2024. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 1 lutego 2024.
Kto stworzył Throat Rock?
Autorem skina jest Diva Dan, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 109 skinów.
Do jakiej kolekcji należy Throat Rock?
Należy do kolekcji Twitch Drops Round 33, która ma w katalogu Rusta 14 przedmiotów.

Więcej z kolekcji Twitch Drops Round 33

Kolekcja Twitch Drops Round 33 liczy 14 przedmiotów

Więcej skinów od Diva Dan

Więcej skinów: Rock

Zobacz wszystkie skiny Rock (90)→