Przejdź do treści
Space LR

LR300 Space LR

Space LR to skin społeczności do przedmiotu LR300 w grze Rust, autorstwa Milho Frito ッ. Do gry trafił 14 października 2021. Ceny na rynku zaczynają się od około $0.64. Szacunkowo w obiegu jest około 16 560 sztuk.

Przedmiot
Twórca
Milho Frito ッ
Przedmiot w grze
lr300.item
Kolory
Żółty, Biały
Dodano
14 października 2021
Szacowana liczba w obiegu
16 560
Miejsce wg wartości
#37 z 95 skinów LR300
Cena rynkowa od
$0.64
Mediana ceny
$0.79
Oferty
26

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Space LR

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Space LR: podglądy z gry

  • Space LR preview 1
  • Space LR preview 2
  • Space LR preview 3
  • Space LR preview 4
  • Space LR preview 5
  • Space LR preview 6

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
12 163
Subskrypcje
16 411
Dodania do ulubionych
232
Oceny pozytywne
74% z 429 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$1.14
Najwyższa oferta kupna
$0.93
Oferty sprzedaży
18
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
106
Ostatnia transakcja
$1.13
Historyczne maksimum
$2.99
Historyczne minimum
$0.61

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Space LR?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $0,64, przy medianie ceny $0,79.
Jak zdobyć Space LR w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Space LR w Rust?
Nakłada się na przedmiot LR300, którego identyfikator w grze to lr300.item. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Space LR istnieje?
SCMM szacuje około 16 560 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Space LR trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 14 października 2021. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 3 października 2021.
Kto stworzył Space LR?
Autorem skina jest Milho Frito ッ, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 230 skinów.

Więcej skinów od Milho Frito ッ

Więcej skinów: LR300

Zobacz wszystkie skiny LR300 (103)→