Przejdź do treści
Soulburn Hatchet

Hatchet Soulburn Hatchet

Soulburn Hatchet to skin społeczności do przedmiotu Hatchet w grze Rust, autorstwa Milho Frito ッ. Należy do kolekcji Soulburn. Do gry trafił 10 listopada 2017. Ceny na rynku zaczynają się od około $0.67. Szacunkowo w obiegu jest około 889 sztuk.

Przedmiot
Twórca
Milho Frito ッ
Kolekcja
Soulburn
Przedmiot w grze
hatchet
Kolory
Pomarańczowy, Biały
Dodano
10 listopada 2017
Szacowana liczba w obiegu
889
Miejsce wg wartości
#8 z 105 skinów Hatchet
Cena rynkowa od
$0.67
Mediana ceny
$5.42
Oferty
3

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Soulburn Hatchet

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Soulburn Hatchet: podglądy z gry

  • Soulburn Hatchet preview 1
  • Soulburn Hatchet preview 2
  • Soulburn Hatchet preview 3
  • Soulburn Hatchet preview 4
  • Soulburn Hatchet preview 5
  • Soulburn Hatchet preview 6

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
3872
Subskrypcje
828
Dodania do ulubionych
172
Oceny pozytywne
84% z 12 233 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$0.97
Najwyższa oferta kupna
$0.77
Oferty sprzedaży
13
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
16
Ostatnia transakcja
$0.97
Historyczne maksimum
$11.11
Historyczne minimum
$0.52

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Soulburn Hatchet?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $0,67, przy medianie ceny $5,42.
Jak zdobyć Soulburn Hatchet w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Soulburn Hatchet w Rust?
Nakłada się na przedmiot Hatchet, którego identyfikator w grze to hatchet. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Soulburn Hatchet istnieje?
SCMM szacuje około 889 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Soulburn Hatchet trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 10 listopada 2017. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 5 listopada 2017.
Kto stworzył Soulburn Hatchet?
Autorem skina jest Milho Frito ッ, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 230 skinów.
Do jakiej kolekcji należy Soulburn Hatchet?
Należy do kolekcji Soulburn, która ma w katalogu Rusta 2 przedmioty.

Więcej z kolekcji Soulburn

Więcej skinów od Milho Frito ッ

Więcej skinów: Hatchet

Zobacz wszystkie skiny Hatchet (107)→