Przejdź do treści
Shippy Sleeping Bag

Sleeping Bag Shippy Sleeping Bag

Shippy Sleeping Bag to skin społeczności do przedmiotu Sleeping Bag w grze Rust, autorstwa Vitalik. Należy do kolekcji Shippy. Do gry trafił 12 września 2019. Ceny na rynku zaczynają się od około $0.81. Szacunkowo w obiegu jest około 4598 sztuk.

Przedmiot
Twórca
Vitalik
Kolekcja
Shippy
Przedmiot w grze
sleepingbag
Kolory
Pomarańczowy, Biały, Szary
Dodano
12 września 2019
Szacowana liczba w obiegu
4598
Miejsce wg wartości
#17 z 109 skinów Sleeping Bag
Cena rynkowa od
$0.81
Mediana ceny
$3.01
Oferty
10

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Shippy Sleeping Bag

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Shippy Sleeping Bag: podglądy z gry

  • Shippy Sleeping Bag preview 1
  • Shippy Sleeping Bag preview 2
  • Shippy Sleeping Bag preview 3
  • Shippy Sleeping Bag preview 4

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
2972
Subskrypcje
4537
Dodania do ulubionych
111
Oceny pozytywne
69% z 240 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$1.13
Najwyższa oferta kupna
$0.95
Oferty sprzedaży
11
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
81
Ostatnia transakcja
$0.96
Historyczne maksimum
$8.70
Historyczne minimum
$0.10

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Shippy Sleeping Bag?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $0,81, przy medianie ceny $3,01.
Jak zdobyć Shippy Sleeping Bag w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Shippy Sleeping Bag w Rust?
Nakłada się na przedmiot Sleeping Bag, którego identyfikator w grze to sleepingbag. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Shippy Sleeping Bag istnieje?
SCMM szacuje około 4598 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Shippy Sleeping Bag trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 12 września 2019. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 9 września 2019.
Kto stworzył Shippy Sleeping Bag?
Autorem skina jest Vitalik, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 90 skinów.
Do jakiej kolekcji należy Shippy Sleeping Bag?
Należy do kolekcji Shippy, która ma w katalogu Rusta 6 przedmiotów.

Więcej z kolekcji Shippy

Więcej skinów od Vitalik

Więcej skinów: Sleeping Bag

Zobacz wszystkie skiny Sleeping Bag (127)→