Przejdź do treści
Satchel Charge from Hell

Satchel Charge Satchel Charge from Hell

Satchel Charge from Hell to skin społeczności do przedmiotu Satchel Charge w grze Rust, autorstwa SerQ 🔥. Należy do kolekcji From Hell. Do gry trafił 1 grudnia 2022. Ceny na rynku zaczynają się od około $1.81. Szacunkowo w obiegu jest około 14 783 sztuk.

Twórca
SerQ 🔥
Kolekcja
From Hell
Przedmiot w grze
explosive.satchel
Kolory
Czerwony, Czarny, Biały
Świecenie
Świeci w ciemności
Dodano
1 grudnia 2022
Szacowana liczba w obiegu
14 783
Miejsce wg wartości
#23 z 29 skinów Satchel Charge
Cena rynkowa od
$1.81
Mediana ceny
$2.11
Oferty
29

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Satchel Charge from Hell

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Satchel Charge from Hell: podglądy z gry

  • Satchel Charge from Hell preview 1
  • Satchel Charge from Hell preview 2
  • Satchel Charge from Hell preview 3
  • Satchel Charge from Hell preview 4
  • Satchel Charge from Hell preview 5
  • Satchel Charge from Hell preview 6

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
4648
Subskrypcje
14 622
Dodania do ulubionych
212
Oceny pozytywne
71% z 202 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$2.93
Najwyższa oferta kupna
$2.47
Oferty sprzedaży
8
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
153
Ostatnia transakcja
$2.88
Historyczne maksimum
$4.48
Historyczne minimum
$0.93

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Satchel Charge from Hell?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $1,81, przy medianie ceny $2,11.
Jak zdobyć Satchel Charge from Hell w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Satchel Charge from Hell w Rust?
Nakłada się na przedmiot Satchel Charge, którego identyfikator w grze to explosive.satchel. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Satchel Charge from Hell istnieje?
SCMM szacuje około 14 783 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Satchel Charge from Hell trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 1 grudnia 2022. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 27 listopada 2022.
Kto stworzył Satchel Charge from Hell?
Autorem skina jest SerQ 🔥, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 62 skinów.
Do jakiej kolekcji należy Satchel Charge from Hell?
Należy do kolekcji From Hell, która ma w katalogu Rusta 32 przedmiotów.

Więcej z kolekcji From Hell

Kolekcja From Hell liczy 32 przedmiotów

Więcej skinów od SerQ 🔥

Więcej skinów: Satchel Charge

Zobacz wszystkie skiny Satchel Charge (30)→