Przejdź do treści
Rustoria Vending Machine

Vending Machine Rustoria Vending Machine

Rustoria Vending Machine to skin społeczności do przedmiotu Vending Machine w grze Rust, autorstwa Milho Frito ッ. Należy do kolekcji Twitch Drops Round 36. Do gry trafił 6 grudnia 2024. Nie da się nim handlować na rynku Steam, więc zdobędziesz go tylko z item store. Szacunkowo w obiegu jest około 14 104 sztuk.

Twórca
Milho Frito ッ
Kolekcja
Twitch Drops Round 36
Przedmiot w grze
vending.machine
Kolory
Czerwony, Biały, Szary
Świecenie
Świeci w ciemności
Dodano
6 grudnia 2024
Szacowana liczba w obiegu
14 104

Nie da się nim handlować na rynku Steam. Zdobędziesz go tylko wtedy, gdy trafi do item store.

Gdzie kupić Rustoria Vending Machine

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Rustoria Vending Machine: podglądy z gry

  • Rustoria Vending Machine preview 1

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
7026
Dodania do ulubionych
75
Oceny pozytywne
68% z 177 głosów

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Rustoria Vending Machine?
Tym przedmiotem nie da się handlować na rynku Steam, więc nie ma ceny rynkowej. Jest dostępny tylko wtedy, gdy pojawi się w item store.
Jak zdobyć Rustoria Vending Machine w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Rustoria Vending Machine w Rust?
Nakłada się na przedmiot Vending Machine, którego identyfikator w grze to vending.machine. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Rustoria Vending Machine istnieje?
SCMM szacuje około 14 104 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Rustoria Vending Machine trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 6 grudnia 2024. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 2 grudnia 2024.
Kto stworzył Rustoria Vending Machine?
Autorem skina jest Milho Frito ッ, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 230 skinów.
Do jakiej kolekcji należy Rustoria Vending Machine?
Należy do kolekcji Twitch Drops Round 36, która ma w katalogu Rusta 15 przedmiotów.

Więcej z kolekcji Twitch Drops Round 36

Kolekcja Twitch Drops Round 36 liczy 15 przedmiotów

Więcej skinów od Milho Frito ッ

Więcej skinów: Vending Machine

Zobacz wszystkie skiny Vending Machine (24)→