Przejdź do treści
Rusteratu Pants

Pants Rusteratu Pants

Rusteratu Pants to skin społeczności do przedmiotu Pants w grze Rust, autorstwa Mishka☢. Należy do kolekcji Rusteratu. Do gry trafił 29 października 2020. Ceny na rynku zaczynają się od około $1.11. Szacunkowo w obiegu jest około 13 472 sztuk.

Przedmiot
Twórca
Mishka☢
Kolekcja
Rusteratu
Przedmiot w grze
pants
Kolory
Czerwony, Czarny, Biały
Świecenie
Świeci w ciemności
Dodano
29 października 2020
Szacowana liczba w obiegu
13 472
Miejsce wg wartości
#68 z 170 skinów Pants
Cena rynkowa od
$1.11
Mediana ceny
$1.37
Oferty
12

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Rusteratu Pants

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Rusteratu Pants: podglądy z gry

  • Rusteratu Pants preview 1
  • Rusteratu Pants preview 2
  • Rusteratu Pants preview 3
  • Rusteratu Pants preview 4
  • Rusteratu Pants preview 5
  • Rusteratu Pants preview 6

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
8213
Subskrypcje
13 313
Dodania do ulubionych
184
Oceny pozytywne
66% z 255 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$1.39
Najwyższa oferta kupna
$1.31
Oferty sprzedaży
20
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
160
Ostatnia transakcja
$1.39
Historyczne maksimum
$171.38
Historyczne minimum
$0.39

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Rusteratu Pants?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $1,11, przy medianie ceny $1,37.
Jak zdobyć Rusteratu Pants w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Rusteratu Pants w Rust?
Nakłada się na przedmiot Pants, którego identyfikator w grze to pants. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Rusteratu Pants istnieje?
SCMM szacuje około 13 472 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Rusteratu Pants trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 29 października 2020. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 12 października 2020.
Kto stworzył Rusteratu Pants?
Autorem skina jest Mishka☢, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 192 skinów.
Do jakiej kolekcji należy Rusteratu Pants?
Należy do kolekcji Rusteratu, która ma w katalogu Rusta 2 przedmioty.

Więcej z kolekcji Rusteratu

Więcej skinów od Mishka☢

Więcej skinów: Pants

Zobacz wszystkie skiny Pants (182)→