Przejdź do treści
Provocateur Jacket

Jacket Provocateur Jacket

Provocateur Jacket to skin społeczności do przedmiotu Jacket w grze Rust, autorstwa ✿ s1nnx. Do gry trafił 8 października 2015. Ceny na rynku zaczynają się od około $0.57. Szacunkowo w obiegu jest około 1799 sztuk.

Przedmiot
Twórca
✿ s1nnx
Przedmiot w grze
jacket
Kolory
Czerwony, Biały, Czarny
Dodano
8 października 2015
Szacowana liczba w obiegu
1799
Miejsce wg wartości
#12 z 48 skinów Jacket
Cena rynkowa od
$0.57
Mediana ceny
$0.73
Oferty
20

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Provocateur Jacket

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Provocateur Jacket: podglądy z gry

  • Provocateur Jacket preview 1

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
47 039
Dodania do ulubionych
1261
Oceny pozytywne
88% z 15 607 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$0.71
Najwyższa oferta kupna
$0.62
Oferty sprzedaży
100
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
242
Ostatnia transakcja
$0.71
Historyczne maksimum
$5.61
Historyczne minimum
$0.35

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Provocateur Jacket?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $0,57, przy medianie ceny $0,73.
Jak zdobyć Provocateur Jacket w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Provocateur Jacket w Rust?
Nakłada się na przedmiot Jacket, którego identyfikator w grze to jacket. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Provocateur Jacket istnieje?
SCMM szacuje około 1799 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Provocateur Jacket trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 8 października 2015. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 23 sierpnia 2015.
Kto stworzył Provocateur Jacket?
Autorem skina jest ✿ s1nnx, twórca z warsztatu Steam.

Więcej skinów: Jacket

Zobacz wszystkie skiny Jacket (49)→