Przejdź do treści
Pirate Sheet Metal Door

Sheet Metal Door Pirate Sheet Metal Door

Pirate Sheet Metal Door to skin społeczności do przedmiotu Sheet Metal Door w grze Rust, autorstwa Y9J. Należy do kolekcji Pirate. Do gry trafił 1 grudnia 2023. Ceny na rynku zaczynają się od około $4.91. Szacunkowo w obiegu jest około 9857 sztuk.

Twórca
Y9J
Kolekcja
Pirate
Przedmiot w grze
door.hinged.metal
Kolory
Szary, Biały, Czarny
Świecenie
Świeci w ciemności
Dodano
1 grudnia 2023
Szacowana liczba w obiegu
9857
Miejsce wg wartości
#254 z 269 skinów Sheet Metal Door
Cena rynkowa od
$4.91
Mediana ceny
$5.64
Oferty
20

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Pirate Sheet Metal Door

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Pirate Sheet Metal Door: podglądy z gry

  • Pirate Sheet Metal Door preview 1
  • Pirate Sheet Metal Door preview 2
  • Pirate Sheet Metal Door preview 3
  • Pirate Sheet Metal Door preview 4
  • Pirate Sheet Metal Door preview 5
  • Pirate Sheet Metal Door preview 6

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
3158
Subskrypcje
9739
Dodania do ulubionych
101
Oceny pozytywne
69% z 386 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$6.63
Najwyższa oferta kupna
$5.43
Oferty sprzedaży
35
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
68
Ostatnia transakcja
$6.63

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Pirate Sheet Metal Door?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $4,91, przy medianie ceny $5,64.
Jak zdobyć Pirate Sheet Metal Door w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Pirate Sheet Metal Door w Rust?
Nakłada się na przedmiot Sheet Metal Door, którego identyfikator w grze to door.hinged.metal. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Pirate Sheet Metal Door istnieje?
SCMM szacuje około 9857 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Pirate Sheet Metal Door trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 1 grudnia 2023. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 19 listopada 2023.
Kto stworzył Pirate Sheet Metal Door?
Autorem skina jest Y9J, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 87 skinów.
Do jakiej kolekcji należy Pirate Sheet Metal Door?
Należy do kolekcji Pirate, która ma w katalogu Rusta 35 przedmiotów.

Więcej z kolekcji Pirate

Kolekcja Pirate liczy 35 przedmiotów

Więcej skinów od Y9J

Więcej skinów: Sheet Metal Door

Zobacz wszystkie skiny Sheet Metal Door (293)→