Przejdź do treści
No Mercy SMG

Custom SMG No Mercy SMG

No Mercy SMG to skin społeczności do przedmiotu Custom SMG w grze Rust, autorstwa badtRIP ☣. Należy do kolekcji No Mercy. Do gry trafił 31 grudnia 2020. Ceny na rynku zaczynają się od około $1.43. Szacunkowo w obiegu jest około 20 167 sztuk.

Przedmiot
Twórca
badtRIP ☣
Kolekcja
No Mercy
Przedmiot w grze
smg.2
Kolory
Szary, Biały
Dodano
31 grudnia 2020
Szacowana liczba w obiegu
20 167
Miejsce wg wartości
#36 z 64 skinów Custom SMG
Cena rynkowa od
$1.43
Mediana ceny
$1.51
Oferty
33

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić No Mercy SMG

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

No Mercy SMG: podglądy z gry

  • No Mercy SMG preview 1
  • No Mercy SMG preview 2
  • No Mercy SMG preview 3
  • No Mercy SMG preview 4
  • No Mercy SMG preview 5
  • No Mercy SMG preview 6

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
15 900
Subskrypcje
19 948
Dodania do ulubionych
367
Oceny pozytywne
78% z 5836 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$1.94
Najwyższa oferta kupna
$1.75
Oferty sprzedaży
31
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
214
Ostatnia transakcja
$1.75
Historyczne maksimum
$4.33
Historyczne minimum
$0.98

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje No Mercy SMG?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $1,43, przy medianie ceny $1,51.
Jak zdobyć No Mercy SMG w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać No Mercy SMG w Rust?
Nakłada się na przedmiot Custom SMG, którego identyfikator w grze to smg.2. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk No Mercy SMG istnieje?
SCMM szacuje około 20 167 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy No Mercy SMG trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 31 grudnia 2020. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 19 lipca 2020.
Kto stworzył No Mercy SMG?
Autorem skina jest badtRIP ☣, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 351 skinów.
Do jakiej kolekcji należy No Mercy SMG?
Należy do kolekcji No Mercy, która ma w katalogu Rusta 49 przedmiotów.

Więcej z kolekcji No Mercy

Kolekcja No Mercy liczy 49 przedmiotów

Więcej skinów od badtRIP ☣

Więcej skinów: Custom SMG

Zobacz wszystkie skiny Custom SMG (65)→