Przejdź do treści
Night Sky Furnace

Furnace Night Sky Furnace

Night Sky Furnace to skin społeczności do przedmiotu Furnace w grze Rust, autorstwa Fora. Należy do kolekcji Night Sky. Do gry trafił 15 sierpnia 2019. Ceny na rynku zaczynają się od około $0.64. Szacunkowo w obiegu jest około 13 680 sztuk.

Przedmiot
Twórca
Fora
Kolekcja
Night Sky
Przedmiot w grze
furnace
Kolory
Pomarańczowy, Biały, Czarny
Świecenie
Świeci w ciemności
Dodano
15 sierpnia 2019
Szacowana liczba w obiegu
13 680
Miejsce wg wartości
#48 z 158 skinów Furnace
Cena rynkowa od
$0.64
Mediana ceny
$0.71
Oferty
18

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Night Sky Furnace

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Night Sky Furnace: podglądy z gry

  • Night Sky Furnace preview 1
  • Night Sky Furnace preview 2
  • Night Sky Furnace preview 3
  • Night Sky Furnace preview 4
  • Night Sky Furnace preview 5
  • Night Sky Furnace preview 6

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
17 342
Subskrypcje
13 485
Dodania do ulubionych
325
Oceny pozytywne
78% z 707 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$0.84
Najwyższa oferta kupna
$0.72
Oferty sprzedaży
13
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
121
Ostatnia transakcja
$0.83
Historyczne maksimum
$3.14
Historyczne minimum
$0.32

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Night Sky Furnace?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $0,64, przy medianie ceny $0,71.
Jak zdobyć Night Sky Furnace w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Night Sky Furnace w Rust?
Nakłada się na przedmiot Furnace, którego identyfikator w grze to furnace. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Night Sky Furnace istnieje?
SCMM szacuje około 13 680 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Night Sky Furnace trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 15 sierpnia 2019. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 21 lipca 2019.
Kto stworzył Night Sky Furnace?
Autorem skina jest Fora, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 12 skinów.
Do jakiej kolekcji należy Night Sky Furnace?
Należy do kolekcji Night Sky, która ma w katalogu Rusta 5 przedmiotów.

Więcej z kolekcji Night Sky

Więcej skinów od Fora

Więcej skinów: Furnace

Zobacz wszystkie skiny Furnace (173)→