Przejdź do treści
Night Demon Roadsign Pants

Road Sign Kilt Night Demon Roadsign Pants

Night Demon Roadsign Pants to skin społeczności do przedmiotu Road Sign Kilt w grze Rust, autorstwa LittleRanger. Należy do kolekcji Night Demon. Do gry trafił 20 listopada 2025. Ceny na rynku zaczynają się od około $1.94. Szacunkowo w obiegu jest około 11 746 sztuk.

Twórca
LittleRanger
Kolekcja
Night Demon
Przedmiot w grze
roadsign.kilt
Kolory
Pomarańczowy, Biały, Czarny
Dodano
20 listopada 2025
Szacowana liczba w obiegu
11 746
Miejsce wg wartości
#69 z 132 skinów Road Sign Kilt
Cena rynkowa od
$1.94
Mediana ceny
$2.13
Oferty
23

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Night Demon Roadsign Pants

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Night Demon Roadsign Pants: podglądy z gry

  • Night Demon Roadsign Pants preview 1
  • Night Demon Roadsign Pants preview 2
  • Night Demon Roadsign Pants preview 3
  • Night Demon Roadsign Pants preview 4
  • Night Demon Roadsign Pants preview 5
  • Night Demon Roadsign Pants preview 6

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
682
Subskrypcje
11 631
Dodania do ulubionych
18
Oceny pozytywne
78% z 317 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$2.85
Najwyższa oferta kupna
$2.36
Oferty sprzedaży
20
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
216
Ostatnia transakcja
$2.83

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Night Demon Roadsign Pants?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $1,94, przy medianie ceny $2,13.
Jak zdobyć Night Demon Roadsign Pants w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Night Demon Roadsign Pants w Rust?
Nakłada się na przedmiot Road Sign Kilt, którego identyfikator w grze to roadsign.kilt. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Night Demon Roadsign Pants istnieje?
SCMM szacuje około 11 746 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Night Demon Roadsign Pants trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 20 listopada 2025. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 21 września 2025.
Kto stworzył Night Demon Roadsign Pants?
Autorem skina jest LittleRanger, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 268 skinów.
Do jakiej kolekcji należy Night Demon Roadsign Pants?
Należy do kolekcji Night Demon, która ma w katalogu Rusta 11 przedmiotów.

Więcej z kolekcji Night Demon

Więcej skinów od LittleRanger

Więcej skinów: Road Sign Kilt

Zobacz wszystkie skiny Road Sign Kilt (136)→