Przejdź do treści
Neon Tools Storage

Large Wood Box Neon Tools Storage

Neon Tools Storage to skin społeczności do przedmiotu Large Wood Box w grze Rust, autorstwa Duck. Należy do kolekcji Neon. Do gry trafił 22 lipca 2021. Ceny na rynku zaczynają się od około $4.78. Szacunkowo w obiegu jest około 40 132 sztuk.

Twórca
Duck
Kolekcja
Neon
Przedmiot w grze
box.wooden.large
Kolory
Czerwony, Biały
Świecenie
Świeci w ciemności
Dodano
22 lipca 2021
Szacowana liczba w obiegu
40 132
Miejsce wg wartości
#236 z 259 skinów Large Wood Box
Cena rynkowa od
$4.78
Mediana ceny
$5.41
Oferty
113

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Neon Tools Storage

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Neon Tools Storage: podglądy z gry

  • Neon Tools Storage preview 1
  • Neon Tools Storage preview 2
  • Neon Tools Storage preview 3
  • Neon Tools Storage preview 4

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
15 901
Subskrypcje
39 375
Dodania do ulubionych
973
Oceny pozytywne
76% z 6850 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$6.70
Najwyższa oferta kupna
$5.95
Oferty sprzedaży
84
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
352
Ostatnia transakcja
$5.89
Historyczne maksimum
$14.04
Historyczne minimum
$2.09

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Neon Tools Storage?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $4,78, przy medianie ceny $5,41.
Jak zdobyć Neon Tools Storage w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Neon Tools Storage w Rust?
Nakłada się na przedmiot Large Wood Box, którego identyfikator w grze to box.wooden.large. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Neon Tools Storage istnieje?
SCMM szacuje około 40 132 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Neon Tools Storage trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 22 lipca 2021. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 19 lipca 2021.
Kto stworzył Neon Tools Storage?
Autorem skina jest Duck, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 108 skinów.
Do jakiej kolekcji należy Neon Tools Storage?
Należy do kolekcji Neon, która ma w katalogu Rusta 59 przedmiotów.

Więcej z kolekcji Neon

Kolekcja Neon liczy 59 przedmiotów

Więcej skinów od Duck

Więcej skinów: Large Wood Box

Zobacz wszystkie skiny Large Wood Box (311)→