Przejdź do treści
Neon Scrap Storage

Large Wood Box Neon Scrap Storage

Neon Scrap Storage to skin społeczności do przedmiotu Large Wood Box w grze Rust, autorstwa Duck. Należy do kolekcji Neon. Do gry trafił 25 marca 2021. Ceny na rynku zaczynają się od około $10.25. Szacunkowo w obiegu jest około 23 703 sztuk.

Twórca
Duck
Kolekcja
Neon
Przedmiot w grze
box.wooden.large
Kolory
Zielony, Biały, Brązowy
Świecenie
Świeci w ciemności
Dodano
25 marca 2021
Szacowana liczba w obiegu
23 703
Miejsce wg wartości
#251 z 259 skinów Large Wood Box
Cena rynkowa od
$10.25
Mediana ceny
$10.73
Oferty
46

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Neon Scrap Storage

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Neon Scrap Storage: podglądy z gry

  • Neon Scrap Storage preview 1
  • Neon Scrap Storage preview 2
  • Neon Scrap Storage preview 3
  • Neon Scrap Storage preview 4
  • Neon Scrap Storage preview 5
  • Neon Scrap Storage preview 6

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
24 881
Subskrypcje
23 461
Dodania do ulubionych
811
Oceny pozytywne
77% z 1216 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$14.56
Najwyższa oferta kupna
$12.63
Oferty sprzedaży
52
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
188
Ostatnia transakcja
$14.11
Historyczne maksimum
$1,613.64
Historyczne minimum
$2.40

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Neon Scrap Storage?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $10,25, przy medianie ceny $10,73.
Jak zdobyć Neon Scrap Storage w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Neon Scrap Storage w Rust?
Nakłada się na przedmiot Large Wood Box, którego identyfikator w grze to box.wooden.large. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Neon Scrap Storage istnieje?
SCMM szacuje około 23 703 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Neon Scrap Storage trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 25 marca 2021. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 14 marca 2021.
Kto stworzył Neon Scrap Storage?
Autorem skina jest Duck, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 108 skinów.
Do jakiej kolekcji należy Neon Scrap Storage?
Należy do kolekcji Neon, która ma w katalogu Rusta 59 przedmiotów.

Więcej z kolekcji Neon

Kolekcja Neon liczy 59 przedmiotów

Więcej skinów od Duck

Więcej skinów: Large Wood Box

Zobacz wszystkie skiny Large Wood Box (311)→