Przejdź do treści
Mosaic Mask

Metal Facemask Mosaic Mask

Mosaic Mask to skin społeczności do przedmiotu Metal Facemask w grze Rust, autorstwa Veys. Do gry trafił 27 kwietnia 2017. Ceny na rynku zaczynają się od około $0.71. Szacunkowo w obiegu jest około 1004 sztuk.

Twórca
Veys
Przedmiot w grze
metal.facemask
Kolory
Czerwony, Biały
Dodano
27 kwietnia 2017
Szacowana liczba w obiegu
1004
Miejsce wg wartości
#28 z 180 skinów Metal Facemask
Cena rynkowa od
$0.71
Mediana ceny
$0.85
Oferty
15

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Mosaic Mask

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Mosaic Mask: podglądy z gry

  • Mosaic Mask preview 1
  • Mosaic Mask preview 2
  • Mosaic Mask preview 3
  • Mosaic Mask preview 4
  • Mosaic Mask preview 5
  • Mosaic Mask preview 6

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
12 325
Subskrypcje
488
Dodania do ulubionych
302
Oceny pozytywne
74% z 9240 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$1.03
Najwyższa oferta kupna
$0.90
Oferty sprzedaży
57
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
54
Ostatnia transakcja
$0.92
Historyczne maksimum
$10.33
Historyczne minimum
$0.37

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Mosaic Mask?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $0,71, przy medianie ceny $0,85.
Jak zdobyć Mosaic Mask w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Mosaic Mask w Rust?
Nakłada się na przedmiot Metal Facemask, którego identyfikator w grze to metal.facemask. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Mosaic Mask istnieje?
SCMM szacuje około 1004 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Mosaic Mask trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 27 kwietnia 2017. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 7 kwietnia 2017.
Kto stworzył Mosaic Mask?
Autorem skina jest Veys, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 102 skinów.

Więcej skinów od Veys

Więcej skinów: Metal Facemask

Zobacz wszystkie skiny Metal Facemask (202)→