Przejdź do treści
Montezuma Pick Axe

Pickaxe Montezuma Pick Axe

Montezuma Pick Axe to skin społeczności do przedmiotu Pickaxe w grze Rust, autorstwa xtab. Do gry trafił 2 sierpnia 2018. Ceny na rynku zaczynają się od około $8.49. Szacunkowo w obiegu jest około 1615 sztuk.

Przedmiot
Twórca
xtab
Przedmiot w grze
pickaxe
Kolory
Pomarańczowy, Biały
Dodano
2 sierpnia 2018
Szacowana liczba w obiegu
1615
Miejsce wg wartości
#67 z 75 skinów Pickaxe
Cena rynkowa od
$8.49
Mediana ceny
$8.67
Oferty
4

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Montezuma Pick Axe

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Montezuma Pick Axe: podglądy z gry

  • Montezuma Pick Axe preview 1
  • Montezuma Pick Axe preview 2
  • Montezuma Pick Axe preview 3
  • Montezuma Pick Axe preview 4

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
2925
Subskrypcje
1579
Dodania do ulubionych
81
Oceny pozytywne
83% z 11 249 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$2.60
Najwyższa oferta kupna
$2.16
Oferty sprzedaży
18
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
7
Ostatnia transakcja
$2.53
Historyczne maksimum
$15.07
Historyczne minimum
$0.92

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Montezuma Pick Axe?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $8,49, przy medianie ceny $8,67.
Jak zdobyć Montezuma Pick Axe w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Montezuma Pick Axe w Rust?
Nakłada się na przedmiot Pickaxe, którego identyfikator w grze to pickaxe. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Montezuma Pick Axe istnieje?
SCMM szacuje około 1615 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Montezuma Pick Axe trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 2 sierpnia 2018. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 18 lipca 2018.
Kto stworzył Montezuma Pick Axe?
Autorem skina jest xtab, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 182 skinów.

Więcej skinów od xtab

Więcej skinów: Pickaxe

Zobacz wszystkie skiny Pickaxe (77)→