Przejdź do treści
Lunar Snake Kaleidoscope AR

Assault Rifle Lunar Snake Kaleidoscope AR

Lunar Snake Kaleidoscope AR to skin społeczności do przedmiotu Assault Rifle w grze Rust, autorstwa kioShimyo 👾. Należy do kolekcji Lunar Snake Kaleidoscope. Do gry trafił 30 stycznia 2025. Ceny na rynku zaczynają się od około $0.61. Szacunkowo w obiegu jest około 19 272 sztuk.

Przedmiot
Twórca
kioShimyo 👾
Kolekcja
Lunar Snake Kaleidoscope
Przedmiot w grze
rifle.ak
Kolory
Czerwony, Biały
Dodano
30 stycznia 2025
Szacowana liczba w obiegu
19 272
Miejsce wg wartości
#15 z 286 skinów Assault Rifle
Cena rynkowa od
$0.61
Mediana ceny
$0.7
Oferty
32

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Lunar Snake Kaleidoscope AR

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Lunar Snake Kaleidoscope AR: podglądy z gry

  • Lunar Snake Kaleidoscope AR preview 1
  • Lunar Snake Kaleidoscope AR preview 2
  • Lunar Snake Kaleidoscope AR preview 3
  • Lunar Snake Kaleidoscope AR preview 4
  • Lunar Snake Kaleidoscope AR preview 5

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
10 136
Subskrypcje
19 047
Dodania do ulubionych
136
Oceny pozytywne
63% z 438 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$0.85
Najwyższa oferta kupna
$0.76
Oferty sprzedaży
21
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
266
Ostatnia transakcja
$0.82

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Lunar Snake Kaleidoscope AR?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $0,61, przy medianie ceny $0,7.
Jak zdobyć Lunar Snake Kaleidoscope AR w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Lunar Snake Kaleidoscope AR w Rust?
Nakłada się na przedmiot Assault Rifle, którego identyfikator w grze to rifle.ak. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Lunar Snake Kaleidoscope AR istnieje?
SCMM szacuje około 19 272 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Lunar Snake Kaleidoscope AR trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 30 stycznia 2025. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 1 stycznia 1970.
Kto stworzył Lunar Snake Kaleidoscope AR?
Autorem skina jest kioShimyo 👾, twórca z warsztatu Steam.
Do jakiej kolekcji należy Lunar Snake Kaleidoscope AR?
Należy do kolekcji Lunar Snake Kaleidoscope, która ma w katalogu Rusta 1 przedmiot.

Więcej skinów: Assault Rifle

Zobacz wszystkie skiny Assault Rifle (337)→