Przejdź do treści
Love Bomb

F1 Grenade Love Bomb

Love Bomb to skin społeczności do przedmiotu F1 Grenade w grze Rust, autorstwa IDEAL. Do gry trafił 13 lutego 2025. Ceny na rynku zaczynają się od około $1.51. Szacunkowo w obiegu jest około 15 782 sztuk.

Przedmiot
Twórca
IDEAL
Przedmiot w grze
grenade.f1
Kolory
Czerwony, Biały, Czarny
Świecenie
Świeci w ciemności
Dodano
13 lutego 2025
Szacowana liczba w obiegu
15 782
Miejsce wg wartości
#2 z 7 skinów F1 Grenade
Cena rynkowa od
$1.51
Mediana ceny
$1.67
Oferty
41

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Love Bomb

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Love Bomb: podglądy z gry

  • Love Bomb preview 1
  • Love Bomb preview 2
  • Love Bomb preview 3
  • Love Bomb preview 4
  • Love Bomb preview 5
  • Love Bomb preview 6

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
2755
Subskrypcje
15 527
Dodania do ulubionych
89
Oceny pozytywne
64% z 107 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$2.11
Najwyższa oferta kupna
$1.91
Oferty sprzedaży
28
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
224
Ostatnia transakcja
$2.06

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Love Bomb?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $1,51, przy medianie ceny $1,67.
Jak zdobyć Love Bomb w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Love Bomb w Rust?
Nakłada się na przedmiot F1 Grenade, którego identyfikator w grze to grenade.f1. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Love Bomb istnieje?
SCMM szacuje około 15 782 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Love Bomb trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 13 lutego 2025. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 4 lutego 2025.
Kto stworzył Love Bomb?
Autorem skina jest IDEAL, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 18 skinów.

Więcej skinów od IDEAL

Więcej skinów: F1 Grenade

Zobacz wszystkie skiny F1 Grenade (8)→