Przejdź do treści
Large Banner Hanging

Miscellaneous Large Banner Hanging

Large Banner Hanging to oficjalny skin Rusta do przedmiotu Miscellaneous, wydany przez Facepunch. Należy do kolekcji Signs, Banners & Frames. Do gry trafił 30 października 2015. Ceny na rynku zaczynają się od około $0.14. Szacunkowo w obiegu jest około 24 191 sztuk.

Przedmiot
Twórca
Facepunch Studios
Kolekcja
Signs, Banners & Frames
Przedmiot w grze
sign.hanging.banner.large
Kolory
Pomarańczowy, Biały
Dodano
30 października 2015
Szacowana liczba w obiegu
24 191
Miejsce wg wartości
#4 z 60 skinów Miscellaneous
Cena rynkowa od
$0.14
Mediana ceny
$0.17
Oferty
122

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Large Banner Hanging

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Statystyki przedmiotu

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$0.19
Najwyższa oferta kupna
$0.18
Oferty sprzedaży
981
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
4300
Ostatnia transakcja
$0.16
Historyczne maksimum
$7.53
Historyczne minimum
$0.04

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Large Banner Hanging?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $0,14, przy medianie ceny $0,17.
Jak zdobyć Large Banner Hanging w Rust?
To przedmiot oficjalny od Facepunch, a nie zgłoszenie z warsztatu Steam, więc pojawia się wtedy, gdy Facepunch wystawi go w item store Rusta.
Jak używać Large Banner Hanging w Rust?
Nakłada się na przedmiot Miscellaneous, którego identyfikator w grze to sign.hanging.banner.large. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Large Banner Hanging istnieje?
SCMM szacuje około 24 191 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Large Banner Hanging trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 30 października 2015.
Kto stworzył Large Banner Hanging?
To przedmiot oficjalny, wydany przez Facepunch Studios, czyli studio odpowiedzialne za Rusta, a nie zgłoszenie z warsztatu Steam. W katalogu Rusta ma jeszcze 542 przedmiotów.
Do jakiej kolekcji należy Large Banner Hanging?
Należy do kolekcji Signs, Banners & Frames, która ma w katalogu Rusta 13 przedmiotów.

Więcej z kolekcji Signs, Banners & Frames

Kolekcja Signs, Banners & Frames liczy 13 przedmiotów

Więcej skinów od Facepunch Studios

Więcej skinów: Miscellaneous

Zobacz wszystkie skiny Miscellaneous (132)→