Przejdź do treści
Jungle Guardian Door

Sheet Metal Door Jungle Guardian Door

Jungle Guardian Door to skin społeczności do przedmiotu Sheet Metal Door w grze Rust, autorstwa LittleRanger. Do gry trafił 1 maja 2025. Ceny na rynku zaczynają się od około $0.65. Szacunkowo w obiegu jest około 29 192 sztuk.

Twórca
LittleRanger
Przedmiot w grze
door.hinged.metal
Kolory
Zielony, Biały
Świecenie
Świeci w ciemności
Dodano
1 maja 2025
Szacowana liczba w obiegu
29 192
Miejsce wg wartości
#102 z 269 skinów Sheet Metal Door
Cena rynkowa od
$0.65
Mediana ceny
$0.74
Oferty
49

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Jungle Guardian Door

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Jungle Guardian Door: podglądy z gry

  • Jungle Guardian Door preview 1
  • Jungle Guardian Door preview 2
  • Jungle Guardian Door preview 3
  • Jungle Guardian Door preview 4
  • Jungle Guardian Door preview 5
  • Jungle Guardian Door preview 6

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
2447
Subskrypcje
28 981
Dodania do ulubionych
58
Oceny pozytywne
67% z 105 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$0.82
Najwyższa oferta kupna
$0.70
Oferty sprzedaży
43
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
362
Ostatnia transakcja
$0.78

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Jungle Guardian Door?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $0,65, przy medianie ceny $0,74.
Jak zdobyć Jungle Guardian Door w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Jungle Guardian Door w Rust?
Nakłada się na przedmiot Sheet Metal Door, którego identyfikator w grze to door.hinged.metal. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Jungle Guardian Door istnieje?
SCMM szacuje około 29 192 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Jungle Guardian Door trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 1 maja 2025. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 20 kwietnia 2025.
Kto stworzył Jungle Guardian Door?
Autorem skina jest LittleRanger, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 268 skinów.

Więcej skinów od LittleRanger

Więcej skinów: Sheet Metal Door

Zobacz wszystkie skiny Sheet Metal Door (293)→