Przejdź do treści
Igloo Furnace

Furnace Igloo Furnace

Igloo Furnace to skin społeczności do przedmiotu Furnace w grze Rust, autorstwa Bastaz🔥. Do gry trafił 18 grudnia 2025. Ceny na rynku zaczynają się od około $0.89. Szacunkowo w obiegu jest około 17 463 sztuk.

Przedmiot
Twórca
Bastaz🔥
Przedmiot w grze
furnace
Kolory
Żółty, Szary, Biały
Świecenie
Świeci w ciemności
Dodano
18 grudnia 2025
Szacowana liczba w obiegu
17 463
Miejsce wg wartości
#109 z 158 skinów Furnace
Cena rynkowa od
$0.89
Mediana ceny
$1.1
Oferty
38

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Igloo Furnace

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Igloo Furnace: podglądy z gry

  • Igloo Furnace preview 1
  • Igloo Furnace preview 2
  • Igloo Furnace preview 3
  • Igloo Furnace preview 4
  • Igloo Furnace preview 5
  • Igloo Furnace preview 6

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
1584
Subskrypcje
17 344
Dodania do ulubionych
39
Oceny pozytywne
64% z 91 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$1.35
Najwyższa oferta kupna
$1.17
Oferty sprzedaży
17
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
361
Ostatnia transakcja
$1.35

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Igloo Furnace?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $0,89, przy medianie ceny $1,1.
Jak zdobyć Igloo Furnace w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Igloo Furnace w Rust?
Nakłada się na przedmiot Furnace, którego identyfikator w grze to furnace. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Igloo Furnace istnieje?
SCMM szacuje około 17 463 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Igloo Furnace trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 18 grudnia 2025. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 6 grudnia 2025.
Kto stworzył Igloo Furnace?
Autorem skina jest Bastaz🔥, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 3 skiny.

Więcej skinów od Bastaz🔥

Więcej skinów: Furnace

Zobacz wszystkie skiny Furnace (173)→