Przejdź do treści
Green Labs Door

Sheet Metal Double Door Green Labs Door

Green Labs Door to skin społeczności do przedmiotu Sheet Metal Double Door w grze Rust, autorstwa Relic. Do gry trafił 7 listopada 2019. Ceny na rynku zaczynają się od około $2.53. Szacunkowo w obiegu jest około 3912 sztuk.

Twórca
Relic
Przedmiot w grze
door.double.hinged.metal
Kolory
Pomarańczowy, Biały, Brązowy
Dodano
7 listopada 2019
Szacowana liczba w obiegu
3912
Miejsce wg wartości
#25 z 59 skinów Sheet Metal Double Door
Cena rynkowa od
$2.53
Mediana ceny
$3
Oferty
11

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Green Labs Door

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Green Labs Door: podglądy z gry

  • Green Labs Door preview 1
  • Green Labs Door preview 2
  • Green Labs Door preview 3
  • Green Labs Door preview 4

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
7503
Subskrypcje
3842
Dodania do ulubionych
212
Oceny pozytywne
73% z 514 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$4.35
Najwyższa oferta kupna
$3.36
Oferty sprzedaży
8
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
104
Ostatnia transakcja
$4.33
Historyczne maksimum
$14.49
Historyczne minimum
$0.99

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Green Labs Door?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $2,53, przy medianie ceny $3.
Jak zdobyć Green Labs Door w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Green Labs Door w Rust?
Nakłada się na przedmiot Sheet Metal Double Door, którego identyfikator w grze to door.double.hinged.metal. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Green Labs Door istnieje?
SCMM szacuje około 3912 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Green Labs Door trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 7 listopada 2019. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 1 listopada 2019.
Kto stworzył Green Labs Door?
Autorem skina jest Relic, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 25 skinów.

Więcej skinów od Relic

Więcej skinów: Sheet Metal Double Door

Zobacz wszystkie skiny Sheet Metal Double Door (82)→