Przejdź do treści
Glory Armor Chest

Metal Chest Plate Glory Armor Chest

Glory Armor Chest to skin społeczności do przedmiotu Metal Chest Plate w grze Rust, autorstwa Facepunch Studios. Do gry trafił 31 stycznia 2019. Ceny na rynku zaczynają się od około $1.54. Szacunkowo w obiegu jest około 3049 sztuk.

Twórca
Facepunch Studios
Przedmiot w grze
metal.plate.torso
Kolory
Pomarańczowy, Biały, Szary
Dodano
31 stycznia 2019
Szacowana liczba w obiegu
3049
Miejsce wg wartości
#101 z 152 skinów Metal Chest Plate
Cena rynkowa od
$1.54
Mediana ceny
$1.78
Oferty
22

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Glory Armor Chest

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Statystyki przedmiotu

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$2.21
Najwyższa oferta kupna
$1.84
Oferty sprzedaży
28
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
314
Ostatnia transakcja
$1.87
Historyczne maksimum
$9.67
Historyczne minimum
$0.25

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Glory Armor Chest?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $1,54, przy medianie ceny $1,78.
Jak zdobyć Glory Armor Chest w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Glory Armor Chest w Rust?
Nakłada się na przedmiot Metal Chest Plate, którego identyfikator w grze to metal.plate.torso. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Glory Armor Chest istnieje?
SCMM szacuje około 3049 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Glory Armor Chest trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 31 stycznia 2019. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 1 stycznia 1970.
Kto stworzył Glory Armor Chest?
Autorem skina jest Facepunch Studios, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 542 skinów.

Więcej skinów od Facepunch Studios

Więcej skinów: Metal Chest Plate

Zobacz wszystkie skiny Metal Chest Plate (165)→