Przejdź do treści
Ferb AR

Assault Rifle Ferb AR

Ferb AR to skin społeczności do przedmiotu Assault Rifle w grze Rust, autorstwa SLIMEface v.2. Do gry trafił 29 stycznia 2026. Nie da się nim handlować na rynku Steam, więc zdobędziesz go tylko z item store. Szacunkowo w obiegu jest około 288 016 sztuk.

Przedmiot
Twórca
SLIMEface v.2
Przedmiot w grze
rifle.ak
Kolory
Czerwony, Biały
Dodano
29 stycznia 2026
Szacowana liczba w obiegu
288 016

Nie da się nim handlować na rynku Steam. Zdobędziesz go tylko wtedy, gdy trafi do item store.

Gdzie kupić Ferb AR

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Ferb AR: podglądy z gry

  • Ferb AR preview 1
  • Ferb AR preview 2
  • Ferb AR preview 3
  • Ferb AR preview 4
  • Ferb AR preview 5
  • Ferb AR preview 6

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
11 069
Dodania do ulubionych
39
Oceny pozytywne
62% z 218 głosów

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Ferb AR?
Tym przedmiotem nie da się handlować na rynku Steam, więc nie ma ceny rynkowej. Jest dostępny tylko wtedy, gdy pojawi się w item store.
Jak zdobyć Ferb AR w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Ferb AR w Rust?
Nakłada się na przedmiot Assault Rifle, którego identyfikator w grze to rifle.ak. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Ferb AR istnieje?
SCMM szacuje około 288 016 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Ferb AR trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 29 stycznia 2026. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 26 stycznia 2026.
Kto stworzył Ferb AR?
Autorem skina jest SLIMEface v.2, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 10 skinów.

Więcej skinów od SLIMEface v.2

Więcej skinów: Assault Rifle

Zobacz wszystkie skiny Assault Rifle (337)→