Przejdź do treści
Evil Within

Sheet Metal Door Evil Within

Evil Within to skin społeczności do przedmiotu Sheet Metal Door w grze Rust, autorstwa Facepunch Studios. Do gry trafił 25 stycznia 2019. Ceny na rynku zaczynają się od około $0.56. Szacunkowo w obiegu jest około 1046 sztuk.

Twórca
Facepunch Studios
Przedmiot w grze
door.hinged.metal
Kolory
Pomarańczowy, Czarny, Biały
Dodano
25 stycznia 2019
Szacowana liczba w obiegu
1046
Miejsce wg wartości
#163 z 269 skinów Sheet Metal Door
Cena rynkowa od
$0.56
Mediana ceny
$0.79
Oferty
30

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Evil Within

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Statystyki przedmiotu

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$1.05
Najwyższa oferta kupna
$0.93
Oferty sprzedaży
11
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
65
Ostatnia transakcja
$0.94
Historyczne maksimum
$22.53
Historyczne minimum
$0.76

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Evil Within?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $0,56, przy medianie ceny $0,79.
Jak zdobyć Evil Within w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Evil Within w Rust?
Nakłada się na przedmiot Sheet Metal Door, którego identyfikator w grze to door.hinged.metal. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Evil Within istnieje?
SCMM szacuje około 1046 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Evil Within trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 25 stycznia 2019. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 1 stycznia 1970.
Kto stworzył Evil Within?
Autorem skina jest Facepunch Studios, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 542 skinów.

Więcej skinów od Facepunch Studios

Więcej skinów: Sheet Metal Door

Zobacz wszystkie skiny Sheet Metal Door (293)→