Przejdź do treści
Cel AR

Assault Rifle Cel AR

Cel AR to skin społeczności do przedmiotu Assault Rifle w grze Rust, autorstwa Acheron. Należy do kolekcji Cel. Do gry trafił 13 czerwca 2024. Ceny na rynku zaczynają się od około $0.73. Szacunkowo w obiegu jest około 11 319 sztuk.

Przedmiot
Twórca
Acheron
Kolekcja
Cel
Przedmiot w grze
rifle.ak
Kolory
Żółty, Biały
Dodano
13 czerwca 2024
Szacowana liczba w obiegu
11 319
Miejsce wg wartości
#99 z 286 skinów Assault Rifle
Cena rynkowa od
$0.73
Mediana ceny
$1.57
Oferty
22

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Cel AR

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Cel AR: podglądy z gry

  • Cel AR preview 1
  • Cel AR preview 2
  • Cel AR preview 3
  • Cel AR preview 4
  • Cel AR preview 5
  • Cel AR preview 6

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
5530
Subskrypcje
11 153
Dodania do ulubionych
90
Oceny pozytywne
68% z 152 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$0.97
Najwyższa oferta kupna
$0.77
Oferty sprzedaży
20
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
77
Ostatnia transakcja
$0.96

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Cel AR?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $0,73, przy medianie ceny $1,57.
Jak zdobyć Cel AR w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Cel AR w Rust?
Nakłada się na przedmiot Assault Rifle, którego identyfikator w grze to rifle.ak. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Cel AR istnieje?
SCMM szacuje około 11 319 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Cel AR trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 13 czerwca 2024. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 28 kwietnia 2024.
Kto stworzył Cel AR?
Autorem skina jest Acheron, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 7 skinów.
Do jakiej kolekcji należy Cel AR?
Należy do kolekcji Cel, która ma w katalogu Rusta 11 przedmiotów.

Więcej z kolekcji Cel

Więcej skinów od Acheron

Więcej skinów: Assault Rifle

Zobacz wszystkie skiny Assault Rifle (337)→