Przejdź do treści
Brainstorm SAR

Semi-Automatic Rifle Brainstorm SAR

Brainstorm SAR to skin społeczności do przedmiotu Semi-Automatic Rifle w grze Rust, autorstwa R4YLI ღ. Należy do kolekcji BrainStorm. Do gry trafił 9 stycznia 2025. Ceny na rynku zaczynają się od około $0.66. Szacunkowo w obiegu jest około 12 544 sztuk.

Twórca
R4YLI ღ
Kolekcja
BrainStorm
Przedmiot w grze
rifle.semiauto
Kolory
Niebieski, Biały
Dodano
9 stycznia 2025
Szacowana liczba w obiegu
12 544
Miejsce wg wartości
#25 z 162 skinów Semi-Automatic Rifle
Cena rynkowa od
$0.66
Mediana ceny
$0.76
Oferty
33

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Brainstorm SAR

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Brainstorm SAR: podglądy z gry

  • Brainstorm SAR preview 1
  • Brainstorm SAR preview 2
  • Brainstorm SAR preview 3
  • Brainstorm SAR preview 4
  • Brainstorm SAR preview 5
  • Brainstorm SAR preview 6

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
5294
Subskrypcje
12 431
Dodania do ulubionych
90
Oceny pozytywne
60% z 143 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$0.91
Najwyższa oferta kupna
$0.77
Oferty sprzedaży
34
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
263
Ostatnia transakcja
$0.90

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Brainstorm SAR?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $0,66, przy medianie ceny $0,76.
Jak zdobyć Brainstorm SAR w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Brainstorm SAR w Rust?
Nakłada się na przedmiot Semi-Automatic Rifle, którego identyfikator w grze to rifle.semiauto. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Brainstorm SAR istnieje?
SCMM szacuje około 12 544 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Brainstorm SAR trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 9 stycznia 2025. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 2 grudnia 2024.
Kto stworzył Brainstorm SAR?
Autorem skina jest R4YLI ღ, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 4 skiny.
Do jakiej kolekcji należy Brainstorm SAR?
Należy do kolekcji BrainStorm, która ma w katalogu Rusta 2 przedmioty.

Więcej z kolekcji BrainStorm

Więcej skinów od R4YLI ღ

Więcej skinów: Semi-Automatic Rifle

Zobacz wszystkie skiny Semi-Automatic Rifle (182)→