Przejdź do treści
Blackout Hoodie

Hoodie Blackout Hoodie

Blackout Hoodie to skin społeczności do przedmiotu Hoodie w grze Rust, autorstwa MDE. Należy do kolekcji Blackout. Do gry trafił 8 maja 2020. Ceny na rynku zaczynają się od około $20.56. Szacunkowo w obiegu jest około 33 254 sztuk.

Przedmiot
Twórca
MDE
Kolekcja
Blackout
Przedmiot w grze
hoodie
Kolory
Szary, Czarny, Biały
Dodano
8 maja 2020
Szacowana liczba w obiegu
33 254
Miejsce wg wartości
#175 z 179 skinów Hoodie
Cena rynkowa od
$20.56
Mediana ceny
$22.27
Oferty
50

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Blackout Hoodie

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Blackout Hoodie: podglądy z gry

  • Blackout Hoodie preview 1
  • Blackout Hoodie preview 2
  • Blackout Hoodie preview 3
  • Blackout Hoodie preview 4
  • Blackout Hoodie preview 5
  • Blackout Hoodie preview 6

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
31 879
Subskrypcje
31 952
Dodania do ulubionych
1226
Oceny pozytywne
75% z 2930 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$27.50
Najwyższa oferta kupna
$25.40
Oferty sprzedaży
24
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
419
Ostatnia transakcja
$29.58
Historyczne maksimum
$38.61
Historyczne minimum
$1.78

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Blackout Hoodie?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $20,56, przy medianie ceny $22,27.
Jak zdobyć Blackout Hoodie w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Blackout Hoodie w Rust?
Nakłada się na przedmiot Hoodie, którego identyfikator w grze to hoodie. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Blackout Hoodie istnieje?
SCMM szacuje około 33 254 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Blackout Hoodie trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 8 maja 2020. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 1 maja 2020.
Kto stworzył Blackout Hoodie?
Autorem skina jest MDE, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 107 skinów.
Do jakiej kolekcji należy Blackout Hoodie?
Należy do kolekcji Blackout, która ma w katalogu Rusta 29 przedmiotów.

Więcej z kolekcji Blackout

Kolekcja Blackout liczy 29 przedmiotów

Więcej skinów od MDE

Więcej skinów: Hoodie

Zobacz wszystkie skiny Hoodie (224)→