Przejdź do treści
Battle-Scarred AKS47

Assault Rifle Battle-Scarred AKS47

Battle-Scarred AKS47 to skin społeczności do przedmiotu Assault Rifle w grze Rust, autorstwa Nevil112. Należy do kolekcji Battle Scarred. Do gry trafił 1 grudnia 2016. Ceny na rynku zaczynają się od około $4.16. Szacunkowo w obiegu jest około 707 sztuk.

Przedmiot
Twórca
Nevil112
Kolekcja
Battle Scarred
Przedmiot w grze
rifle.ak
Kolory
Czerwony, Biały
Dodano
1 grudnia 2016
Szacowana liczba w obiegu
707
Miejsce wg wartości
#257 z 286 skinów Assault Rifle
Cena rynkowa od
$4.16
Mediana ceny
$4.63
Oferty
4

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Battle-Scarred AKS47

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Battle-Scarred AKS47: podglądy z gry

  • Battle-Scarred AKS47 preview 1
  • Battle-Scarred AKS47 preview 2
  • Battle-Scarred AKS47 preview 3
  • Battle-Scarred AKS47 preview 4
  • Battle-Scarred AKS47 preview 5
  • Battle-Scarred AKS47 preview 6

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
39 810
Subskrypcje
422
Dodania do ulubionych
574
Oceny pozytywne
88% z 937 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$6.44
Najwyższa oferta kupna
$5.27
Oferty sprzedaży
12
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
49
Ostatnia transakcja
$5.29
Historyczne maksimum
$70.14
Historyczne minimum
$3.45

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Battle-Scarred AKS47?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $4,16, przy medianie ceny $4,63.
Jak zdobyć Battle-Scarred AKS47 w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Battle-Scarred AKS47 w Rust?
Nakłada się na przedmiot Assault Rifle, którego identyfikator w grze to rifle.ak. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Battle-Scarred AKS47 istnieje?
SCMM szacuje około 707 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Battle-Scarred AKS47 trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 1 grudnia 2016. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 29 listopada 2016.
Kto stworzył Battle-Scarred AKS47?
Autorem skina jest Nevil112, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 19 skinów.
Do jakiej kolekcji należy Battle-Scarred AKS47?
Należy do kolekcji Battle Scarred, która ma w katalogu Rusta 2 przedmioty.

Więcej z kolekcji Battle Scarred

Więcej skinów od Nevil112

Więcej skinów: Assault Rifle

Zobacz wszystkie skiny Assault Rifle (337)→