Przejdź do treści
Army Acoustic Guitar

Acoustic Guitar Army Acoustic Guitar

Army Acoustic Guitar to skin społeczności do przedmiotu Acoustic Guitar w grze Rust, autorstwa Jean-Luc Picard. Do gry trafił 4 stycznia 2017. Ceny na rynku zaczynają się od około $9.45. Szacunkowo w obiegu jest około 170 sztuk.

Twórca
Jean-Luc Picard
Przedmiot w grze
fun.guitar
Kolory
Pomarańczowy, Biały
Dodano
4 stycznia 2017
Szacowana liczba w obiegu
170
Miejsce wg wartości
#1 z 4 skinów Acoustic Guitar
Cena rynkowa od
$9.45
Mediana ceny
$9.46
Oferty
3

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Army Acoustic Guitar

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Army Acoustic Guitar: podglądy z gry

  • Army Acoustic Guitar preview 1

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
3531
Subskrypcje
62
Dodania do ulubionych
170
Oceny pozytywne
77% z 17 205 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$6.87
Najwyższa oferta kupna
$4.50
Oferty sprzedaży
12
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
16
Ostatnia transakcja
$7.35
Historyczne maksimum
$44.35
Historyczne minimum
$0.79

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Army Acoustic Guitar?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $9,45, przy medianie ceny $9,46.
Jak zdobyć Army Acoustic Guitar w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Army Acoustic Guitar w Rust?
Nakłada się na przedmiot Acoustic Guitar, którego identyfikator w grze to fun.guitar. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Army Acoustic Guitar istnieje?
SCMM szacuje około 170 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Army Acoustic Guitar trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 4 stycznia 2017. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 26 grudnia 2016.
Kto stworzył Army Acoustic Guitar?
Autorem skina jest Jean-Luc Picard, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 10 skinów.

Więcej skinów od Jean-Luc Picard

Więcej skinów: Acoustic Guitar

Zobacz wszystkie skiny Acoustic Guitar (4)→