Przejdź do treści
Arctic Protection Burlap Shirt

Burlap Shirt Arctic Protection Burlap Shirt

Arctic Protection Burlap Shirt to skin społeczności do przedmiotu Burlap Shirt w grze Rust, autorstwa Demon. Należy do kolekcji Arctic. Do gry trafił 12 stycznia 2023. Ceny na rynku zaczynają się od około $14.09. Szacunkowo w obiegu jest około 36 650 sztuk.

Przedmiot
Twórca
Demon
Kolekcja
Arctic
Przedmiot w grze
burlap.shirt
Kolory
Szary, Biały
Dodano
12 stycznia 2023
Szacowana liczba w obiegu
36 650
Miejsce wg wartości
#30 z 32 skinów Burlap Shirt
Cena rynkowa od
$14.09
Mediana ceny
$14.87
Oferty
79

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić Arctic Protection Burlap Shirt

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

Arctic Protection Burlap Shirt: podglądy z gry

  • Arctic Protection Burlap Shirt preview 1

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
6890
Subskrypcje
36 003
Dodania do ulubionych
150
Oceny pozytywne
69% z 91 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$16.10
Najwyższa oferta kupna
$15.89
Oferty sprzedaży
74
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
530
Ostatnia transakcja
$16.21

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Arctic Protection Burlap Shirt?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $14,09, przy medianie ceny $14,87.
Jak zdobyć Arctic Protection Burlap Shirt w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać Arctic Protection Burlap Shirt w Rust?
Nakłada się na przedmiot Burlap Shirt, którego identyfikator w grze to burlap.shirt. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk Arctic Protection Burlap Shirt istnieje?
SCMM szacuje około 36 650 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy Arctic Protection Burlap Shirt trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 12 stycznia 2023. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 2 stycznia 2023.
Kto stworzył Arctic Protection Burlap Shirt?
Autorem skina jest Demon, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 6 skinów.
Do jakiej kolekcji należy Arctic Protection Burlap Shirt?
Należy do kolekcji Arctic, która ma w katalogu Rusta 5 przedmiotów.

Więcej z kolekcji Arctic

Więcej skinów od Demon

Więcej skinów: Burlap Shirt

Zobacz wszystkie skiny Burlap Shirt (34)→