Przejdź do treści
All-Seeing Eye Door

Sheet Metal Door All-Seeing Eye Door

All-Seeing Eye Door to skin społeczności do przedmiotu Sheet Metal Door w grze Rust, autorstwa WAGAN. Należy do kolekcji All-Seeing Eye. Do gry trafił 9 października 2025. Ceny na rynku zaczynają się od około $0.73. Szacunkowo w obiegu jest około 15 170 sztuk.

Twórca
WAGAN
Kolekcja
All-Seeing Eye
Przedmiot w grze
door.hinged.metal
Kolory
Pomarańczowy, Biały, Czarny
Świecenie
Świeci w ciemności
Dodano
9 października 2025
Szacowana liczba w obiegu
15 170
Miejsce wg wartości
#152 z 269 skinów Sheet Metal Door
Cena rynkowa od
$0.73
Mediana ceny
$0.83
Oferty
4

Ceny ze Skinport, aktualizacja 2026-08-25.

Gdzie kupić All-Seeing Eye Door

Sprawdź aktualne ceny na platformach ocenionych przez SkinJudge.

All-Seeing Eye Door: podglądy z gry

  • All-Seeing Eye Door preview 1
  • All-Seeing Eye Door preview 2
  • All-Seeing Eye Door preview 3
  • All-Seeing Eye Door preview 4
  • All-Seeing Eye Door preview 5
  • All-Seeing Eye Door preview 6

Statystyki przedmiotu

Warsztat Steam

Wyświetlenia w warsztacie
1358
Subskrypcje
15 079
Dodania do ulubionych
52
Oceny pozytywne
71% z 306 głosów

Aktywność rynkowa

Najniższa oferta sprzedaży
$1.00
Najwyższa oferta kupna
$0.82
Oferty sprzedaży
24
Sprzedaże, ostatnie 30 dni
207
Ostatnia transakcja
$0.99

Dane z warsztatu i rynku wg SCMM, aktualizacja 2026-08-25.

Historia w item store

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje All-Seeing Eye Door?
Oferty na Skinport zaczynają się od około $0,73, przy medianie ceny $0,83.
Jak zdobyć All-Seeing Eye Door w Rust?
To skin społeczności, więc w grze pojawia się tylko podczas cotygodniowej rotacji item store. Poza rotacją kupisz go na Steam Community Market lub na zewnętrznych marketplace’ach skinów.
Jak używać All-Seeing Eye Door w Rust?
Nakłada się na przedmiot Sheet Metal Door, którego identyfikator w grze to door.hinged.metal. Założysz go przy stole naprawczym albo podczas craftowania przedmiotu, a na serwerach z pluginem do skinów bezpośrednio po identyfikatorze.
Ile sztuk All-Seeing Eye Door istnieje?
SCMM szacuje około 15 170 sztuk w obiegu, licząc ekwipunki Steam i oferty rynkowe.
Kiedy All-Seeing Eye Door trafił do Rusta?
Skin został zaakceptowany do gry 9 października 2025. Autor wrzucił go do warsztatu Steam 27 września 2025.
Kto stworzył All-Seeing Eye Door?
Autorem skina jest WAGAN, twórca z warsztatu Steam. Ma w katalogu Rusta jeszcze 15 skinów.
Do jakiej kolekcji należy All-Seeing Eye Door?
Należy do kolekcji All-Seeing Eye, która ma w katalogu Rusta 2 przedmioty.

Więcej z kolekcji All-Seeing Eye

Więcej skinów od WAGAN

Więcej skinów: Sheet Metal Door

Zobacz wszystkie skiny Sheet Metal Door (293)→